Door de vervanging van de signaalgevers is er vanavond, vannacht en morgenochtend hinder op de A16 tussen de 's-Gravendeel en Ridderkerk. Verkeer kan niet over de A16 richting Rotterdam en moet omrijden via de N3 en A15.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.
De pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht gaat vanaf volgende week maandag minder varen. In de spits wordt de dienstregeling van drie naar twee keer per uur teruggeschroefd. "De ponten kunnen in de spits niet volgens de dienstregeling varen en zijn regelmatig te laat", verklaart Rijkswaterstaat.
Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.
Na zeven jaar afwezigheid viert DeetosSnel/QLS dit weekend de terugkeer op het hoogste korfbalniveau. In de Korfbal League mag de Dordtse club zich meten met de beste ploegen van Nederland, handhaving is de doelstelling. “Wij zijn nu de underdogs.”
De Noordtunnel, onderdeel van de A15, wordt in 2027 en 2028 twee maanden afgesloten. Dat heeft niet alleen gevolgen voor de transportsector, verwacht Arjan Maat, directeur van het gelijknamige transportbedrijf uit Alblasserdam. "Het raakt iedereen in de portemonnee."
FC Dordrecht-fans opgelet: De Plucheplakkers sparen de Schapenkoppen niet in de nieuwste podcast-aflevering. De ploeg zette zichzelf namelijk voor schut bij SC Genemuiden, dat ten koste van de Dordtenaren verder bekerde (3-2). Is het dieptepunt nu bereikt?