Dordrecht, Netherlands

Aan corona overleden patiënt is 82-jarige vrouw uit Zwijndrecht

De coronapatiënt die vrijdag in het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis overleed, is een 82-jarige vrouw uit Zwijndrecht. Dat maakte de Zwijndrechtse burgemeester Hein van der Loo bekend.
Jordy Nijenhuis | 22 maart 2020 14:00 | Aangepast op 22 maart 2020 14:00
 “Het overlijden van deze 82-jarige mevrouw brengt de gevolgen van het coronavirus voor Zwijndrecht heel dichtbij. Mijn gedachten zijn bij de familie, vrienden en dierbaren," Aldus van der Loo.

Het ziekenhuis liet zaterdagavond na navraag van RTV Dordrecht weten dat er een persoon was overleden. Het ziekenhuis zelf kon wegens de AVG wet niets zeggen over de identiteit van de patiënt. 

30 patiënten

In het Albert Schweitzer ziekenhuis liggen tot zover bekend nog 19 patiënten met corona. In totaal heeft het ziekenhuis sinds de uitbraak van het coronavirus 30 besmette patiënten opgevangen, inmiddels zijn er daarvan tien naar huis. 

Vrijdag werd bekend dat ook negen medewerkers van het ziekenhuis het coronavirus hebben. Zij hebben dit volgens het ziekenhuis allemaal op vakantie opgelopen en zijn sindsdien niet in het ziekenhuis geweest. Zij zitten thuis in isolatie.

Lees ook

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...

Dader van Rolex-roof op Marco Boogers vangt bot bij Hoge Raad

De veroordeling van Elton G., die betrokken was bij de Rolex-roof op oud-profvoetballer Marco Booger...

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...