Dordrecht, Netherlands

Aanknopingspunten ondanks Dordtse nederlaag: "We wilden voor elkaar vechten"

Verliezen deed FC Dordrecht zaterdagavond opnieuw, maar tegen De Graafschap bleven de Schapekoppen lang in de wedstrijd. "Je zag dat iedereen voor elkaar wilde gaan, met wat geluk in de afwerking hadden we hier met punten kunnen staan", oordeelt verdediger Julius Bliek.
Corrado Francke | 14 november 2020 21:44 | Aangepast op 14 november 2020 21:44
Kansen waren er voldoende voor de thuisclub. Die werden echter niet omgezet in doelpunten. "Ik heb een flinke kans gehad in de eerste helft", beseft ook aanvoerder Arsenio Valpoort, die ook wijst op een grote mogelijkheid voor Kevin Vermeulen. "En in de tweede helft kreeg ik ook twee kansen waar meer mee gedaan moest worden."

Bereidheid

Met de teamgeest leek het in een aantal verloren duels dit seizoen minder goed te gaan. "Maar dat was vanavond wel zo", vindt Bliek. "Alleen we staan met lege handen en dat overheersende gevoel is wel zuur."

Voor de Dordtenaren was de ontmoeting met De Graafschap het eerste duel sinds het ontslag van hoofdtrainer Harry van den Ham dinsdag. Assistent Ben Kinds moest de wedstrijd uit huis meekijken en daarom was keeperstrainer Arben Kasolli de eindverantwoordelijke.

In de steek gelaten

De spelers zagen het ontslag van Van den Ham als een wake-up call. "Als er een trainer weggaat, heb je een gevoel dat je hem in de steek hebt gelaten. Ik kan niet voor iedereen spreken, maar voor mij zeker wel."

De Schapekoppen krijgen na de 0-2 nederlaag tegen 'De Superboeren' al snel weer de kans om de zure nederlaag weg te spoelen. Donderdag staat een uitwedstrijd tegen Telstar op het programma.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...