Dordrecht, Netherlands

Aanknopingspunten ondanks Dordtse nederlaag: "We wilden voor elkaar vechten"

Verliezen deed FC Dordrecht zaterdagavond opnieuw, maar tegen De Graafschap bleven de Schapekoppen lang in de wedstrijd. "Je zag dat iedereen voor elkaar wilde gaan, met wat geluk in de afwerking hadden we hier met punten kunnen staan", oordeelt verdediger Julius Bliek.
Corrado Francke | 14 november 2020 21:44 | Aangepast op 14 november 2020 21:44
Kansen waren er voldoende voor de thuisclub. Die werden echter niet omgezet in doelpunten. "Ik heb een flinke kans gehad in de eerste helft", beseft ook aanvoerder Arsenio Valpoort, die ook wijst op een grote mogelijkheid voor Kevin Vermeulen. "En in de tweede helft kreeg ik ook twee kansen waar meer mee gedaan moest worden."

Bereidheid

Met de teamgeest leek het in een aantal verloren duels dit seizoen minder goed te gaan. "Maar dat was vanavond wel zo", vindt Bliek. "Alleen we staan met lege handen en dat overheersende gevoel is wel zuur."

Voor de Dordtenaren was de ontmoeting met De Graafschap het eerste duel sinds het ontslag van hoofdtrainer Harry van den Ham dinsdag. Assistent Ben Kinds moest de wedstrijd uit huis meekijken en daarom was keeperstrainer Arben Kasolli de eindverantwoordelijke.

In de steek gelaten

De spelers zagen het ontslag van Van den Ham als een wake-up call. "Als er een trainer weggaat, heb je een gevoel dat je hem in de steek hebt gelaten. Ik kan niet voor iedereen spreken, maar voor mij zeker wel."

De Schapekoppen krijgen na de 0-2 nederlaag tegen 'De Superboeren' al snel weer de kans om de zure nederlaag weg te spoelen. Donderdag staat een uitwedstrijd tegen Telstar op het programma.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...

Bolderbraderie op de Merwebolder ondanks hitte groot succes

Op het terrein van de Merwebolder aan de Touwbaan in Sliedrecht vond weer de jaarlijkse Bolder Brade...

Zonovergoten Fiets4Daagse onverminderd populair: 'Heel fijn'

Het was een warme en pittige tocht, maar de Ridderkerkse Fiets4Daagse bleek ook dit jaar onverminder...

Scholieren krijgen materialen die van drugsuithalers zijn afgepakt: 'Fantastisch initiatief'

Leerlingen van het Dordtse Da Vinci College gebruiken vanaf nu gereedschappen die het Openbaar Minis...