Dordrecht, Netherlands

Aanslag Utrecht en provinciale Statenverkiezingen in Studio De Witt

Studio De Witt stond zaterdag stil bij de aanslag in Utrecht en de uitkomst van de provinciale Statenverkiezingen.
Robert van Loon | 23 maart 2019 16:16 | Aangepast op 23 maart 2019 16:16
Aanslag Utrecht

Maandag vond een aanslag op een tram in Utrecht plaats. De Turkse achtergrond van de dader riep het beeld van een terroristische aanslag. De dader met crimineel cv werd opgepakt en bekende en verklaarde dat hij alleen handelde. Deze daad wierp een schaduw over de Turkse gemeenschap in Nederland, ook in Dordrecht. Krachtig veroordeelde Hakan Selat in de uitzending van Studio De Witt namens het Platform Turkse Dordtenaren de aanslag.


Provinciale Statenverkiezingen

De toch wel indrukwekkende overwinning van het Forum voor Democratie bij de Provinciale Staten verkiezingen sloeg deze week in Nederland als een bom in. Wat zijn de gevolgen voor de Provincie en de Drechtsteden die de uitslag van de Provinciale Statenverkiezing met zich meebrengt?


Aan de Politieke Stamtafel van Studio De Witt gaat Ben Corino het gesprek aan met fractievoorzitters: Renate Dudok SP, Marc Merx VVD, Wim van der Kruijf CDA, Kevin Noels D66 en Cor van Verk PvdA.


Beluister hier het fragment: provinciale statenverkiezingen

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...