Dordrecht, Netherlands

Acht mannen, onder wie Dordtenaar (55), opgepakt voor bezit kinderporno

De politie heeft afgelopen week acht verdachten, onder wie een 55-jarige Dordtenaar, aangehouden op verdenking van het bezit van kinderporno.
Corrado Francke | 9 juni 2023 14:46 | Aangepast op 9 juni 2023 14:46
Na meldingen via Google, Dropbox, Facebook en Snapchat zijn de opslaggegevens van de verdachten onderzocht. Bij het achttal is strafbaar materiaal gevonden. Naast de Dordtenaar zijn ook een dertiger, drie twintigers en drie tieners aangehouden. Het Openbaar Ministerie pakt de zaken nu op.

De aanhoudingen zijn onderdeel van de operatie ‘Hands Off’, dat bestaat uit een samenwerking van Team Bestrijding Kinderporno en Kindersekstoerisme, rechercheurs en het team Zeden.

Met de operatie willen de politie en het OM het signaal afgeven dat het downloaden en bezitten van kinderpornografie niet ongestraft blijft.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...