Dordrecht, Netherlands

Achtste bever doodgereden in Werkendam

In de Biesbosch is weer een bever doodgereden. Het is inmiddels al de achtste. Hij verongelukte aan de overkant in Werkendam.
Dennis Koorevaar | 24 november 2017 11:53 | Aangepast op 24 november 2017 11:53
Het is nu al de achtste bever die wordt aangereden, toch heeft het niet veel effect op de totale beverpopulatie. In Dordrecht zijn er ongeveer 100 bevers en in de gehele Biesbosch zo'n honderden.

Boswachter Jacques van der Neut heeft een duidelijk idee over hoe we de bevers kunnen beschermen. Te denken aan verkeersdrempels op drukkere wegen, en waarschuwingsborden aan de kant van de weg.

Het laatste stuk naar de pont rijden automobilisten nog even extra hard door om de pont te kunnen halen. Van der Neut vindt dat zij dat ook niet meer moeten doen. 

FOTO: Thomas van der Es



Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...