Dordrecht, Netherlands

Achtste bever doodgereden in Werkendam

In de Biesbosch is weer een bever doodgereden. Het is inmiddels al de achtste. Hij verongelukte aan de overkant in Werkendam.
Dennis Koorevaar | 24 november 2017 11:53 | Aangepast op 24 november 2017 11:53
Het is nu al de achtste bever die wordt aangereden, toch heeft het niet veel effect op de totale beverpopulatie. In Dordrecht zijn er ongeveer 100 bevers en in de gehele Biesbosch zo'n honderden.

Boswachter Jacques van der Neut heeft een duidelijk idee over hoe we de bevers kunnen beschermen. Te denken aan verkeersdrempels op drukkere wegen, en waarschuwingsborden aan de kant van de weg.

Het laatste stuk naar de pont rijden automobilisten nog even extra hard door om de pont te kunnen halen. Van der Neut vindt dat zij dat ook niet meer moeten doen. 

FOTO: Thomas van der Es



Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...