Dordrecht, Netherlands

Activiteitendag voor kinderen in de Biesbosch

Groen Doet Goed organiseert een gratis activiteitendag voor kinderen in de Biesbosch. Dat is op vrijdag 24 augustus.
Gert van der Steen | 16 augustus 2018 14:27 | Aangepast op 16 augustus 2018 14:27
Groen Doet Goed organiseert een gratis activiteitendag voor kinderen in de Biesbosch. Die is op vrijdag 24 augustus.

Het is een gevarieerd programma met om te beginnen (om 10.00 uur) een Sportieve Speurtocht, waarbij een sportieve route langs spelletjes in de natuur leidt.


Het ander onderdeel is een Familie Vogeltocht. Je gaat op de fluisterboot de Biesbosch in en de natuurgidsen wijzen je waar de vogels te vinden zijn en vertellen er over. Verrekijker niet vergeten!


Om 12.00 uur is het dan wel tijd om te eten. Je maakt zelf je gezonde lunch klaar en eet hem dan met z’n allen op.


Vanaf 13.15 uur begint het ruige leven. Je krijgt een opdrachtenboekje en trekt de natuur in (wel met een volwassen begeleider). Een echte survivaltocht en niet geschikt voor nette kleren.


Om 15.15: einde programma.


Alles is gratis, maar aanmelden is wel verstandig: patricia@hattricksport.nl


De dag speelt zich af rond het Biesboschcentrum aan de Baanhoekweg en het hele programma én alle informatie staan op www.weizigt.nl/groen-doet-goed

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Onderzoek wijst uit: kansen sluiting Chemours op juridische grond 'zéér gering'

De kans dat chemiebedrijf Chemours verplicht kan worden de deuren te sluiten is héél erg klein. "Er ...

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Celstraffen voor 'nepaannemers' die tientallen mensen voor half miljoen euro oplichtten

De rechter heeft een 50-jarige Dordtenaar veroordeeld voor het opzetten van nepklusbedrijven, waarme...

Landelijk hitteplan van kracht, drie gemeenten werken met eigen plan

'Drink voldoende, houd je huis koel en denk ook om elkaar'. Zo luidt het RIVM-advies om de hittegolf...

Heilige relikwieën in processie door hete binnenstad

De jaarlijkse Heilig Houtprocessie werd deze zondag gelopen in de Dordtse binnenstad. De twee splint...

Protestmars Rode Lijn trekt duizenden: ‘Dordrecht spreek je uit!’

“Dordrecht spreek je uit!”, klinkt het door de straten van het centrum. De ‘Rode Lijn Dordrecht’ de...