Dordrecht, Netherlands

Al duizend keer stond de KNRM Dordrecht paraat

Al tien jaar lang staan de vrijwilligers van de KNRM 24 uur per dag klaar om mens en dier te redden. De reddingsmaatschappij is al bijna toe aan hun duizendste redding.
Aike van den Heuvel | 30 januari 2019 17:15 | Aangepast op 30 januari 2019 17:15
"Waar wij vooral trots op zijn is dat je dit kan doen met vrijwillige bemanningsleden onder alle omstandigheden", zegt Robert Herks. Doordat het afgelopen jaar zo’n lange warme zomer was werd het een recordjaar wat betreft de inzet van de KNRM Dordrecht.

De KNRM heeft zelf een eigen opleidingstraject om vrijwilligers te trainen en testen of ze dit wel aankunnen. Momenteel hebben zij zo’n 25 tot 30 vrijwilligers tot hun beschikking.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...