In de Goeverneurstraat is het al kerst.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.
Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.
Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”
In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.
Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.
De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.