Dordrecht, Netherlands

Al roeiend het eiland rond

De Koninklijke Dordtse Roei- en Zeilvereniging organiseert ook dit jaar weer de tocht 'Rondom Dordt'. Op zondag 16 september doen 20 boten mee aan de 50 kilometer rondom het eiland van Dordrecht.
Marjolein Vos | 10 september 2018 11:41 | Aangepast op 10 september 2018 11:41

In totaal hebben ruim 80 roeiers uit Nederland en Duitsland zich ingeschreven. Er wordt gestart aan het Wantij. De tocht gaat vervolgens eerst richting Sliedrecht, dan naar de Moerdijkbrug en over de 
de Dordtsche Kil terug naar Dordrecht.

'Rondom Dordt' is alleen geschikt voor ervaren roeiers. Ze worden begeleid door motorboten van havenleden van de vereniging en de Reddingsbrigade.





Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...