gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Alarmnummer vrijwel onbereikbaar door storing: hulpdiensten rijden 'strategisch' door Dordt

65fcb7e930a4e3f2ccf16d7b1031b32b

Door een landelijke storing zijn het alarmnummer 112 en 0900-8844 slecht tot niet bereikbaar. Dat schrijft de politie op Twitter.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Door een landelijke storing zijn het alarmnummer 112 en 0900-8844 slecht tot niet bereikbaar. Dat schrijft de politie op Twitter.
Ook in onze regio zijn er problemen met de bereikbaarheid van de hulpdiensten. Hulpdiensten, zoals de ambulance, rijden strategisch door de stad heen. Zodat ze kunnen worden aangehouden in geval van nood. Ook staan er diensten stand-by naast de Huisarstenpost. Daar bellen mensen heen als zij hulp nodig hebben.

De storing zou te maken hebben met problemen bij KPN. Daar komen momenteel zoveel telefoontjes binnen dat ook het servicenummer van de provider overbelast is.

Hoelang de storing nog duurt, en wat de gevolgen ervan zijn, is nog onbekend. Er is inmiddels een alternatief nummer geopend dat mensen kunnen bellen die met spoed hulp nodig hebben:  088-6628240.

0582e280fd0c5f4429ebdc59b4751fc5

Lees ook

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

rechtbankdordrecht

Gedetineerde krijgt rapverbod in de gevangenis: ‘Bent u echt zo slecht?’

Pascal kent het gevangeniswezen door en door. Een draaideurcrimineel met een strafblad van 40 pagina’s. Hij probeert er wat van te maken in de cel met zijn grote hobby: rappen. Niet tot ieders plezier.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.