gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Alarmnummer vrijwel onbereikbaar door storing: hulpdiensten rijden 'strategisch' door Dordt

65fcb7e930a4e3f2ccf16d7b1031b32b

Door een landelijke storing zijn het alarmnummer 112 en 0900-8844 slecht tot niet bereikbaar. Dat schrijft de politie op Twitter.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Door een landelijke storing zijn het alarmnummer 112 en 0900-8844 slecht tot niet bereikbaar. Dat schrijft de politie op Twitter.
Ook in onze regio zijn er problemen met de bereikbaarheid van de hulpdiensten. Hulpdiensten, zoals de ambulance, rijden strategisch door de stad heen. Zodat ze kunnen worden aangehouden in geval van nood. Ook staan er diensten stand-by naast de Huisarstenpost. Daar bellen mensen heen als zij hulp nodig hebben.

De storing zou te maken hebben met problemen bij KPN. Daar komen momenteel zoveel telefoontjes binnen dat ook het servicenummer van de provider overbelast is.

Hoelang de storing nog duurt, en wat de gevolgen ervan zijn, is nog onbekend. Er is inmiddels een alternatief nummer geopend dat mensen kunnen bellen die met spoed hulp nodig hebben:  088-6628240.

0582e280fd0c5f4429ebdc59b4751fc5

Lees ook

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

foto website buurtcentrum zwi

Rechtbank: neergestoken jongen in buurtcentrum trok even eerder een vuurwapen

De jongen die in 2025 werd neergestoken in een buurtcentrum in Zwijndrecht, trok even daarvoor zelf een vuurwapen. De verdachte handelde volgens de rechtbank uit zelfverdediging, ook wel noodweer.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.