Dordrecht, Netherlands

Alle verdachten overval Jumbo opgepakt

Een 19-jarige man is aangehouden voor de overval op de Jumbo aan de Merwedestraat in mei. De man uit Rotterdam werd na onderzoek van de politie vorige week woensdag opgepakt. Voor de overval zitten al twee andere 19-jarige Rotterdammers vast.
Petra Scheurwater | 29 december 2016 15:50 | Aangepast op 29 december 2016 15:50
Met het oppakken van deze verdachte heeft de politie naar eigen zeggen "alle verdachten in deze zaak aangehouden". De man is voorgeleid aan de rechter-commissaris en voor 14 dagen vastgezet. De voorlopige hechtenis van de twee eerder opgepakte mannen is op 21 december verlengd.

De overval vond plaats op 13 mei. De drie daders gijzelden een aantal medewerkers en eisten de sleutel van de kluis. Die kregen zij niet. De mannen sloegen op de vlucht toen een bezoekende bezorger uit handen van de mannen wist te blijven en de politie belde.

Zowel in het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond als in Opsporing Verzocht is in september de hulp ingeroepen van het publiek om de overvallers op te pakken. Aan de hand van de tips van het publiek werd de eerste verdachte aangehouden.

Lees ook

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...