Dordrecht, Netherlands

Alles over het tourseizoen bij DTC De Mol

Het fietsseizoen staat alweer bijna voor de deur. De Dordtse Toer Club De Mol organiseert daarom een informatieavond in hun clubhuis. Het gaat dan over trainen, eten en drinken tijdens een toertocht en over het rijden in een grote groep.
Maud Kannekens | 11 januari 2019 09:34 | Aangepast op 11 januari 2019 09:34
DTC De Mol is een toerclub uit Dordrecht die tussen februari en november wekelijks toertochten organiseren. Daarnaast komen de veiligheidsmaatregelen natuurlijk ook aanbod.


De informatieavond is maandagavond 11 februari in het clubhuis van de club aan de Vogelaarsweg 6. De avond zal beginnen om 19:30 uur en de entree is gratis.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...