gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Alternatieve aMeezing bij Circus Royal

c86d06f8237831e0bc890fa9b0f4e857

Wat normaal één van de hoogtepunten is van het Big Rivers Festival, moest deze zomer vanwege extreme hitte worden afgelast. De organisatie vond het niet verantwoordt om aMeezing, het meezingfeest waarbij een projectkoor het publiek vermaakt en vooral ook laat meezingen, door te laten gaan. Maar er is nu een alternatief bedacht: een optreden op 21 december in de circustent van Wintercircus Royal.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Tijdens Big Rivers is aMeezing altijd gratis te bezoeken en dat blijft ook zo tijdens deze bijzondere wintereditie “ Deze zomer was het zo’n teleurstelling voor velen dat aMeezing niet door kon gaan, dat ik met heel veel plezier de tent van het wintercircus gratis aanbied aan de organisatie”, zegt circusdirecteur Tonie Teutenberg.”Voor ons een spannende dag zo vlak voor de première van het fantastische programma wat we dit jaar hebben kunnen samenstellen voor het wintercircus.”

Het projectkoor onder leiding van de altijd enthousiaste dirigent John Stinissen wordt onder meer versterkt door zangeres Elisjeba Wesenhagen. Cees van der Meer neemt, net als tijdens voorgaande edities, de presentatie op zich.

“Het wordt een echt heel leuk programma waar zeker de elementen van het circus in terugkomen”, vertelt dirigent John Stinissen. “Ik ben blij dat we het toch dit jaar nog kunnen uitvoeren omdat er zo hard voor gerepeteerd is.” Hoewel het orkest Timbre Divers, oorspronkelijk gepland om het evenement te begeleiden, vanwege andere verplichtingen niet aanwezig kan zijn, belooft Stinissen een onvergetelijk meezingfeest.

De toegang is gratis, maar geïnteresseerden moeten wel vooraf een ticket te bestellen via www.bigrivers.nl. De deuren gaan op 21 december om 19.00 uur open, de show begint om 20.00 uur.

Het Dordts Wintercircus is van 22 december tot en met 7 januari te bezoeken . De tent staat aan de Laan van Europa.

Alvast in de stemming komen? RTV Dordrecht maakte in 2022 een uitgebreide impressie van aMeezing tijdens Big Rivers.

Lees ook

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

kraanwater Pexels

poepbacterie

Kookadvies drinkwater afgegeven na menselijke fout in laboratorium

Het kookadvies dat vorige maand leidde tot lege schappen in supermarkten in de Drechtsteden, is afgegeven na een menselijke fout in het laboratorium. Volgens waterbedrijf Evides is door een menselijke fout in het laboratorium een verkeerde meetwaarde doorgegeven. Uit een evaluatie blijkt dat het drinkwater gedurende de hele periode aan alle wettelijke normen heeft voldaan.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

fotopersburobusink

Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Chris van Benschop

Presentator Ben Corino spreekt zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM met voormalig wethouder Chris van Benschop. Zij was sinds mei 2022 wethouder namens GroenLinks, maar is sinds juni werkzaam als bestuurder bij Mooi Sociaal.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.