Presentator Ben Corino spreekt zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM met voormalig wethouder Chris van Benschop. Zij was sinds mei 2022 wethouder namens GroenLinks, maar is sinds juni werkzaam als bestuurder bij Mooi Sociaal.
Met Corino kijkt Van Benschop terug op het wethouderschap, maar ook vooruit. In het actualiteitenuur is natuurlijk aandacht voor Big Rivers, dat dit weekend losbarst in Dordrecht. Ook de naderende afsluiting van de Papendrechtsebrug komt aan bod, net als het laatste nieuws over FC Dordrecht.
Aan de Politieke Stamtafel (12.00 uur - 13.00 uur) gaat het met een aantal Papendrechtse gemeenteraadsleden over het niet doorgaan van de beoogde coalitie en het vervolgtraject om tot een nieuwe coalitie te komen.
Ook de Dordtse politiek komt aan bod. De plannen voor nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis op de plek tegenover de huidige locatie, gaat ten koste van de daar geplande 720 woningen. Ben Corino spreekt met verantwoordelijk wethouder Maarten Burggraaf en met een aantal gemeenteraadsleden over dit onderwerp.
Studio De Witt
Studio De Witt, het actuele radioprogramma van Ben Corino voor Dordrecht, Papendrecht en de overige Drechtsteden, is deze zaterdag weer te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur. Het programma wordt uitgezonden via Drechtstad FM op 95.7 en 105 FM en via DAB.
Wie de live-uitzending mist, krijgt later nog meerdere kansen om het programma terug te luisteren. De herhaling is iedere maandagochtend te horen tussen 10.00 en 13.00 uur. Daarnaast zendt ATOS Radio het programma maandagmiddag uit vanaf 17.00 uur via 106.1 FM en DAB.