Dordrecht, Netherlands

Ambachtenmarkt in De Sterrenlanden

Verpleeghuis De Sterrenlanden organiseert op vrijdag 17 april in de Hofzaal een ambachtenmarkt.
Gert van der Steen | 9 april 2015 11:09 | Aangepast op 9 april 2015 11:09
Vrijwilligers laten daar hun hobby’s en de producten daarvan zien. Daar zit nogal wat variatie in: pottenbakken, kaarten of hoeden maken en quilten, van alles komt aan bod.

Kunstenaar Ernst Dubbeld verkoopt er zijn aquarellen en van de opbrengst gaat 75% naar De Sterrenlanden om leuke dingen voor de bewoners te kunnen doen.

Dan zijn er ook nog ambachtelijjk gebakken poffertjes verkrijgbaar en bovendien treedt het koor Mixed Voices een aantal keren op.

De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...