gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ambassadeurs ruimen op

Medewerkers van leerwerkbedrijf Wijk voor Wijk zijn benoemd tot Ambassadeurs van een Schone Wijk. Ze zijn daarvoor opgeleid bij Duurzaamheidscentrum Weizigt en hebben een certificaat gekregen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het gaat om elf ambassadeurs. Ze ruimen zwerfafval op en spreken mensen aan op het op straat gooien van afval. Ook kunnen ze informatie geven over afval en grof vuil.

Het duurzaamheidscentrum vindt vooral de voorlichtende rol belangrijk. Omdat de ambassadeurs op straat lopen. Hebben zij meer contact met inwoners dan de medewerkers van Weizigt.

Leerwerkbedrijf Wijk voor Wijk is actief in Crabbehof en Wielwijk. Het probeert mensen die langdurig zonder baan zitten weer aan het werk te krijgen. Het opruimen van zwerfafval is één van de activiteiten die mensen in het werkritme laat komen. De Ambassadeurs van een Schone Wijk zijn sinds deze week actief in Crabbehof.

Lees ook

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

23547e040be5666e49d0ff4de785e9ea

27 niet-ingeschreven personen aangetroffen na woningcontrole

In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.