gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ambulancemedewerkers vijf dagen op de fiets

Medewerkers van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid zijn vanochtend gestart voor een fietstocht van 1100 kilometer in vier dagen tijd. Ze zamelen geld in voor de Hersenstichting. Tijdens deze ‘Cycling for Brains’ bezoeken ze eren groot deel van de 25 ambulanceregiokantoren in Nederland.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De medewerkers willen met deze actie geld inzamelen voor onderzoek. Daarom vragen ze alle hoofdkantoren om intern de medewerkers te vragen om één overuur te doneren en hen tijdens deze vier dagen te ontvangen om het geld symbolisch op te halen.

De tien deelnemers vertrokken vanuit hun eigen hoofdkantoor in Zwijndrecht en komen daar op 6 oktober ook weer terug. Ze worden gevolgd door een begeleidingsteam vanuit de ambulancedienst.

De keuze om voor de Hersenstichting te fietsen is ingegeven door de vele malen dat de ambulancemedewerkers met hersenschade door o.a. beroerte in aanraking komen.

Lees ook

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.