gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anne heeft 700 euro opgehaald met mondkapjes voor Het Parkhuis

d3ff513e147407150525b57a8ce114f1

De 31-jarige Dordtse Anne Mol – Aan de Wiel heeft de afgelopen maanden heel veel mondkapjes genaaid voor het goede doel, namelijk Het Parkhuis. Nu is Anne klaar met haar actie en daarmee heeft ze 700 euro opgehaald. Dat zijn zo’n 175 zelf genaaide wasbare mondkapjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Anne is, net als Het Parkhuis, heel blij met de opbrengst. “Het is echt fantastisch dat ik dit bedrag heb in kunnen zamelen. Ik heb contact gehad met Vrienden van het Parkhuis. In eerste instantie wilden ze een poffertjeskraam langs laten komen, maar toen ze hoorden dat het om 700 euro ging besloten ze toch te gaan voor een nieuwe geluidsinstallatie.”


In het begin had Anne nog weinig vertrouwen in het project, zei ze in een eerder interview, maar doordat ze Parkhuis kende doordat haar opa daar gewoond had, heeft ze toch doorgezet.


Het Parkhuis laat weten dat ze heel blij zijn dat er mensen met dit soort initiatieven komen. “Het doet ons goed dat Anne zich zo enorm inzet voor Het Parkhuis", aldus een woordvoerder.


Hoewel het eindbedrag al is overgemaakt naar Het Parkhuis, gaat Anne toch nog door met het naaien van mondkapjes. "Ik merk dat de vraag naar de mondkapjes nog steeds aanwezig is. die blijf ik dan ook nog wel even naaien, ook staan er nog andere leuke naaiklusjes op de planning."


foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.