gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anne heeft 700 euro opgehaald met mondkapjes voor Het Parkhuis

d3ff513e147407150525b57a8ce114f1

De 31-jarige Dordtse Anne Mol – Aan de Wiel heeft de afgelopen maanden heel veel mondkapjes genaaid voor het goede doel, namelijk Het Parkhuis. Nu is Anne klaar met haar actie en daarmee heeft ze 700 euro opgehaald. Dat zijn zo’n 175 zelf genaaide wasbare mondkapjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Anne is, net als Het Parkhuis, heel blij met de opbrengst. “Het is echt fantastisch dat ik dit bedrag heb in kunnen zamelen. Ik heb contact gehad met Vrienden van het Parkhuis. In eerste instantie wilden ze een poffertjeskraam langs laten komen, maar toen ze hoorden dat het om 700 euro ging besloten ze toch te gaan voor een nieuwe geluidsinstallatie.”


In het begin had Anne nog weinig vertrouwen in het project, zei ze in een eerder interview, maar doordat ze Parkhuis kende doordat haar opa daar gewoond had, heeft ze toch doorgezet.


Het Parkhuis laat weten dat ze heel blij zijn dat er mensen met dit soort initiatieven komen. “Het doet ons goed dat Anne zich zo enorm inzet voor Het Parkhuis", aldus een woordvoerder.


Hoewel het eindbedrag al is overgemaakt naar Het Parkhuis, gaat Anne toch nog door met het naaien van mondkapjes. "Ik merk dat de vraag naar de mondkapjes nog steeds aanwezig is. die blijf ik dan ook nog wel even naaien, ook staan er nog andere leuke naaiklusjes op de planning."


foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."