gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anne heeft 700 euro opgehaald met mondkapjes voor Het Parkhuis

d3ff513e147407150525b57a8ce114f1

De 31-jarige Dordtse Anne Mol – Aan de Wiel heeft de afgelopen maanden heel veel mondkapjes genaaid voor het goede doel, namelijk Het Parkhuis. Nu is Anne klaar met haar actie en daarmee heeft ze 700 euro opgehaald. Dat zijn zo’n 175 zelf genaaide wasbare mondkapjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Anne is, net als Het Parkhuis, heel blij met de opbrengst. “Het is echt fantastisch dat ik dit bedrag heb in kunnen zamelen. Ik heb contact gehad met Vrienden van het Parkhuis. In eerste instantie wilden ze een poffertjeskraam langs laten komen, maar toen ze hoorden dat het om 700 euro ging besloten ze toch te gaan voor een nieuwe geluidsinstallatie.”


In het begin had Anne nog weinig vertrouwen in het project, zei ze in een eerder interview, maar doordat ze Parkhuis kende doordat haar opa daar gewoond had, heeft ze toch doorgezet.


Het Parkhuis laat weten dat ze heel blij zijn dat er mensen met dit soort initiatieven komen. “Het doet ons goed dat Anne zich zo enorm inzet voor Het Parkhuis", aldus een woordvoerder.


Hoewel het eindbedrag al is overgemaakt naar Het Parkhuis, gaat Anne toch nog door met het naaien van mondkapjes. "Ik merk dat de vraag naar de mondkapjes nog steeds aanwezig is. die blijf ik dan ook nog wel even naaien, ook staan er nog andere leuke naaiklusjes op de planning."


foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.