gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anne heeft 700 euro opgehaald met mondkapjes voor Het Parkhuis

d3ff513e147407150525b57a8ce114f1

De 31-jarige Dordtse Anne Mol – Aan de Wiel heeft de afgelopen maanden heel veel mondkapjes genaaid voor het goede doel, namelijk Het Parkhuis. Nu is Anne klaar met haar actie en daarmee heeft ze 700 euro opgehaald. Dat zijn zo’n 175 zelf genaaide wasbare mondkapjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Anne is, net als Het Parkhuis, heel blij met de opbrengst. “Het is echt fantastisch dat ik dit bedrag heb in kunnen zamelen. Ik heb contact gehad met Vrienden van het Parkhuis. In eerste instantie wilden ze een poffertjeskraam langs laten komen, maar toen ze hoorden dat het om 700 euro ging besloten ze toch te gaan voor een nieuwe geluidsinstallatie.”


In het begin had Anne nog weinig vertrouwen in het project, zei ze in een eerder interview, maar doordat ze Parkhuis kende doordat haar opa daar gewoond had, heeft ze toch doorgezet.


Het Parkhuis laat weten dat ze heel blij zijn dat er mensen met dit soort initiatieven komen. “Het doet ons goed dat Anne zich zo enorm inzet voor Het Parkhuis", aldus een woordvoerder.


Hoewel het eindbedrag al is overgemaakt naar Het Parkhuis, gaat Anne toch nog door met het naaien van mondkapjes. "Ik merk dat de vraag naar de mondkapjes nog steeds aanwezig is. die blijf ik dan ook nog wel even naaien, ook staan er nog andere leuke naaiklusjes op de planning."


foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.