gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anne heeft 700 euro opgehaald met mondkapjes voor Het Parkhuis

d3ff513e147407150525b57a8ce114f1

De 31-jarige Dordtse Anne Mol – Aan de Wiel heeft de afgelopen maanden heel veel mondkapjes genaaid voor het goede doel, namelijk Het Parkhuis. Nu is Anne klaar met haar actie en daarmee heeft ze 700 euro opgehaald. Dat zijn zo’n 175 zelf genaaide wasbare mondkapjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Anne is, net als Het Parkhuis, heel blij met de opbrengst. “Het is echt fantastisch dat ik dit bedrag heb in kunnen zamelen. Ik heb contact gehad met Vrienden van het Parkhuis. In eerste instantie wilden ze een poffertjeskraam langs laten komen, maar toen ze hoorden dat het om 700 euro ging besloten ze toch te gaan voor een nieuwe geluidsinstallatie.”


In het begin had Anne nog weinig vertrouwen in het project, zei ze in een eerder interview, maar doordat ze Parkhuis kende doordat haar opa daar gewoond had, heeft ze toch doorgezet.


Het Parkhuis laat weten dat ze heel blij zijn dat er mensen met dit soort initiatieven komen. “Het doet ons goed dat Anne zich zo enorm inzet voor Het Parkhuis", aldus een woordvoerder.


Hoewel het eindbedrag al is overgemaakt naar Het Parkhuis, gaat Anne toch nog door met het naaien van mondkapjes. "Ik merk dat de vraag naar de mondkapjes nog steeds aanwezig is. die blijf ik dan ook nog wel even naaien, ook staan er nog andere leuke naaiklusjes op de planning."


foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.