gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anneke Maagdenberg stopt als voorzitter DOV: opvolger nog niet bekend

b9e7588dc8c0757499331f705fb788c4

Anneke Maagdenberg is afgetreden als voorzitter van de Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV). Ook algemeen bestuurslid Rob Kooijman is teruggetreden en er zijn drie nieuwe bestuursleden aangesteld.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het aftreden werd bekend tijdens de algemene ledenvergadering op 12 juni. Maagdenberg was ruim 17 jaar als bestuurslid betrokken bij de DOV, waarvan 7,5 jaar als voorzitter. Een opvolger is nog niet bekend.


,,Het was een ongelooflijk voorrecht om voorzitter van de DOV te mogen zijn, maar je doet dit zeker nooit alleen”, vertelt de scheidend voorzitter, die haar medebestuursleden bedankte voor de samenwerking. 

Maagdenberg blijft namens het nieuwe bestuur adviseur en contactpersoon voor de samenwerking met Dordrecht in Zuid-Afrika, dat zij een aantal keren met voormalig burgemeester Brok en leden van de DOV bezocht.

Drie nieuwe bestuursleden zijn Edward de Geus (portefeuille pr en marketing), Jeroen Put (Duurzaamheid, milieu en mobiliteit) en Joep van Eijk (bedrijventerreinen).

foto: DOV - Cees Schilthuizen

Lees ook

maarten van helden

Oud-wethouder stopt na vier maanden als raadslid

Oud-wethouder Maarten van Helden stopt met zijn raadslidmaatschap in de gemeente Molenlanden. Van Helden werd op 1 april geïnstalleerd als raadslid, maar heeft zijn ontslag nu in een brief medegedeeld aan burgemeester Segers.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

WhatsApp Image 2026-08-06 at 21.32.10

Veel rook door schrootbrand bij recyclingbedrijf

Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

merwedebrugrws

Merwedebrug (A27) dicht voor alle vrachtwagens vanwege problemen met staal: 'Je bent uur langer bezig'

Rijkswaterstaat heeft de Merwedebrug (A27) bij Gorinchem afgesloten voor vrachtverkeer. Uit onderzoek is gebleken dat het staal op meerdere plekken in de boog van de brug minder sterk is dan vereist. Daardoor kan Rijkswaterstaat de constructieve veiligheid van de brug niet langer garanderen.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.