gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anneke Maagdenberg stopt als voorzitter DOV: opvolger nog niet bekend

b9e7588dc8c0757499331f705fb788c4.jpg

Anneke Maagdenberg is afgetreden als voorzitter van de Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV). Ook algemeen bestuurslid Rob Kooijman is teruggetreden en er zijn drie nieuwe bestuursleden aangesteld.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het aftreden werd bekend tijdens de algemene ledenvergadering op 12 juni. Maagdenberg was ruim 17 jaar als bestuurslid betrokken bij de DOV, waarvan 7,5 jaar als voorzitter. Een opvolger is nog niet bekend.


,,Het was een ongelooflijk voorrecht om voorzitter van de DOV te mogen zijn, maar je doet dit zeker nooit alleen”, vertelt de scheidend voorzitter, die haar medebestuursleden bedankte voor de samenwerking. 

Maagdenberg blijft namens het nieuwe bestuur adviseur en contactpersoon voor de samenwerking met Dordrecht in Zuid-Afrika, dat zij een aantal keren met voormalig burgemeester Brok en leden van de DOV bezocht.

Drie nieuwe bestuursleden zijn Edward de Geus (portefeuille pr en marketing), Jeroen Put (Duurzaamheid, milieu en mobiliteit) en Joep van Eijk (bedrijventerreinen).

foto: DOV - Cees Schilthuizen

Lees ook

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).

fotoonderwijsmuseum.png

Red dit museum, smeekt de Dordtse politiek Den Haag: ‘Het hoort bij ons thuis’

Is het na dit jaar alsnog over en uit voor het Nationaal Onderwijsmuseum? Het ministerie zegt van wel, maar Dordtse raadsleden en het gemeentebestuur stribbelen tegen. “Het kabinet voert een amendement eigenlijk niet helemaal uit”, ziet cultuurwethouder Joost Veldman.

politiehond (1).png

Autodief probeert op gestolen fiets te vluchten, politiehond vindt hem in de bosjes

Met behulp van een politiehond is eerder deze week een autodief in Ridderkerk in de kraag gevat. De 43-jarige verdachte uit Ridderkerk probeerde nog te vluchten op een gestolen fiets en te voet, maar diensthond Aron wist hem op te speuren uit de bosjes.

bosschaart.png

Pascal Bosschaart vanaf volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht

Pascal Bosschaart wordt volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht. De afgelopen jaren was de Rotterdammer trainer van Feyenoord onder 21.