gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anneke Maagdenberg stopt als voorzitter DOV: opvolger nog niet bekend

b9e7588dc8c0757499331f705fb788c4.jpg

Anneke Maagdenberg is afgetreden als voorzitter van de Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV). Ook algemeen bestuurslid Rob Kooijman is teruggetreden en er zijn drie nieuwe bestuursleden aangesteld.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het aftreden werd bekend tijdens de algemene ledenvergadering op 12 juni. Maagdenberg was ruim 17 jaar als bestuurslid betrokken bij de DOV, waarvan 7,5 jaar als voorzitter. Een opvolger is nog niet bekend.


,,Het was een ongelooflijk voorrecht om voorzitter van de DOV te mogen zijn, maar je doet dit zeker nooit alleen”, vertelt de scheidend voorzitter, die haar medebestuursleden bedankte voor de samenwerking. 

Maagdenberg blijft namens het nieuwe bestuur adviseur en contactpersoon voor de samenwerking met Dordrecht in Zuid-Afrika, dat zij een aantal keren met voormalig burgemeester Brok en leden van de DOV bezocht.

Drie nieuwe bestuursleden zijn Edward de Geus (portefeuille pr en marketing), Jeroen Put (Duurzaamheid, milieu en mobiliteit) en Joep van Eijk (bedrijventerreinen).

foto: DOV - Cees Schilthuizen

Lees ook

chrishoogerwaard.png

Voorzitter Sinterklaasintocht krijgt Johan de Wittspeld

Chris Hoogerwaard, een prominent gezicht van de intocht van Sinterklaas in Dordrecht, heeft de Johan de Wittspeld ontvangen. Hij krijgt de gemeentelijke onderscheiding voor zijn langdurige inzet voor de intocht en de Dordtse samenleving.

FOTO WEBSITE.png

Ridderkerks natuurgebied is bijzonder monument rijker: ‘Het verhaal doorvertellen’

Met uitspraken die Winston Churchill ooit deed, de klanken van het Wilhelmus, bloemen, kransen en het trompetsignaal van The Last Post is maandag een bijzonder monument in de Crezéepolder in Ridderkerk onthuld. De omgekomen bemanning van het vliegtuig Fokker T-5 uit de Tweede Wereldoorlog wordt hiermee geëerd.

AI-assistent Qbuzz.png

Kunstmatige Intelligentie helpt Qbuzz: ‘Handig voor personeel en reizigers’

Vervoerder Qbuzz zet een AI-assistent in om reizigers en personeel te helpen. Volgens Qbuzz gaat het niet om 'de zoveelste chatbot', maar om een slimme assistent die samenwerkt met medewerkers en bijvoorbeeld zelfstandig actuele reisinformatie ophaalt uit de systemen van de vervoerder.

foto artikel fatbikes dordrecht.jpg

Omstreden fatbikes opnieuw ter discussie: 'Probleem wordt maar niet minder'

Je kan haast geen rondje meer door de Dordtse binnenstad lopen zonder ze niet te zien: fatbikes. De bekende zwarte fiets met dikke banden wordt door veel mensen gebruikt, maar zorgt ook voor veel ergernis. Grote vraag: wat is ertegen te doen?

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.