gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Apengeluiden zorgen voor smet op overtuigende overwinning FC Dordrecht

26821ab2d654dcb1759cc0418b718dd3

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een overtuigende zege geboekt in de Keuken Kampioen Divisie. In eigen huis kwam MVV uit Maastricht nog wel op voorsprong, maar na rust werd die achterstand eenvoudig weggewerkt en was na negentig minuten 3-1 de eindstand. Vlak voor tijd werd de wedstrijd gestaakt toen Seydine N'Diaye racistisch werd bejegend door het MVV-uitvak. Ook gooiden zij aanstekers richting de Dordtse verdediging.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Voor het eerst sinds NAC-thuis (5 november, 2-1 overwinning) waren uitsupporters weer welkom aan de Krommedijk. Zij zagen hoe de openingsfase wel voor dreiging van Jacky Donkor zorgde, maar kansen bleven uit.

FC Dordrecht op achterstand
Dordt was sterker, al werd de eerste gevaarlijke aanval van de Limburgers meteen omgezet in een doelpunt. MVV had vrij baan op de linkerflank van de thuisclub, Anouar El Azzouzi kon onvoldoende wegwerken en daar profiteerde Orhan Dzepar van: 0-1.

De groenwitten namen ook na de goal het initiatief. Een heuse kansenregen volgde: Toine van Huizen, Christian Conteh, Mathis Suray, Stijn Meijer én Ersin Zehir waagden een poging. Meijer kreeg tien minuten voor rust vanaf de strafschopstip dé uitgelezen kans op de gelijkmaker, maar mikte op de paal.

Zo ging Dordrecht als de bovenliggende partij, maar op achterstand de kleedkamers in.

Sterke tweede helft
Trainer Michele Santoni zag hoe zijn ploeg de lijn uit de eerste helft doortrok na rust. Ditmaal ook met goal: uit een corner bleef de bal hangen en Anouar El Azzouzi wist daar wel raad mee. Op overtuigende wijze knalde hij Dordrecht op 1-1.

De storm richting de MVV-goal ging niet liggen. Ruggero Mannes leverde een fraai wippertje af bij Christian Conteh en ‘Der Rakettenmann’ schoot prachtig raak in de verre hoek: 2-1.

Meijer schiet nu wel raak
In het laatste kwartier kon MVV amper nog iets forceren. Aan de overkant bleek het tegendeel waar: Mannes vond ditmaal Meijer die de voorsprong van de Dordtenaren verdubbelde. Met een 3-1 eindstand werd een overtuigende zege geboekt en steeg de ploeg van Santoni naar plek achttien.

Vlak voor tijd werd het duel nog onderbroken. Racistische geluiden richting invaller Seydine N'Diaye vanuit het uitvak zorgden voor een grote smet op de wedstrijd.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Mannes, Van Huizen, El Azzouzi (N’Diaye ’85), Savastano; Zehir, Pascu (Vermeulen/65), Suray; Conteh (Biberoglu/85), Meijer, Donkor (Miceli/80)
6f00551e0e6a6501aab8c54432928c0c

Lees meer over:

Lees ook

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.