Dordrecht, Netherlands

Appartementen in Lindershuis, geen hotel

Het Lindershuis in Dordrecht wordt toch niet getransformeerd tot hotel. Door de huidige markt en de veranderingen door corona heeft de Kroonenberg Groep de plannen herzien en besloten appartementen te realiseren.
Alka Goos | 26 juni 2020 11:35 | Aangepast op 26 juni 2020 11:35
Het zou eigenlijk een hotel worden als onderdeel van het hof met winkels, wonen en horeca. Het hoteldeel valt dus weg. De rest van het plan blijft grotendeels intact zonder grote aanpassingen. Wel wordt het binnehof meer besloten, waardoor de woningen een buitenruimte hebben.


Wethouder Sleeking van de gemeente Dordrecht zegt in een eerste reactie: “Gegeven de huidige omstandigheden begrijpen wij de keuze van Kroonenberg Groep. Hoewel wij nog steeds een hotel op deze plek van harte zouden toejuichen, vinden we het alternatief van woningen op deze plek ook goed passen."

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...