Dordrecht, Netherlands

Appartementen in Lindershuis, geen hotel

Het Lindershuis in Dordrecht wordt toch niet getransformeerd tot hotel. Door de huidige markt en de veranderingen door corona heeft de Kroonenberg Groep de plannen herzien en besloten appartementen te realiseren.
Alka Goos | 26 juni 2020 11:35 | Aangepast op 26 juni 2020 11:35
Het zou eigenlijk een hotel worden als onderdeel van het hof met winkels, wonen en horeca. Het hoteldeel valt dus weg. De rest van het plan blijft grotendeels intact zonder grote aanpassingen. Wel wordt het binnehof meer besloten, waardoor de woningen een buitenruimte hebben.


Wethouder Sleeking van de gemeente Dordrecht zegt in een eerste reactie: “Gegeven de huidige omstandigheden begrijpen wij de keuze van Kroonenberg Groep. Hoewel wij nog steeds een hotel op deze plek van harte zouden toejuichen, vinden we het alternatief van woningen op deze plek ook goed passen."

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...