Dordrecht, Netherlands

Appartementen in Lindershuis, geen hotel

Het Lindershuis in Dordrecht wordt toch niet getransformeerd tot hotel. Door de huidige markt en de veranderingen door corona heeft de Kroonenberg Groep de plannen herzien en besloten appartementen te realiseren.
Alka Goos | 26 juni 2020 11:35 | Aangepast op 26 juni 2020 11:35
Het zou eigenlijk een hotel worden als onderdeel van het hof met winkels, wonen en horeca. Het hoteldeel valt dus weg. De rest van het plan blijft grotendeels intact zonder grote aanpassingen. Wel wordt het binnehof meer besloten, waardoor de woningen een buitenruimte hebben.


Wethouder Sleeking van de gemeente Dordrecht zegt in een eerste reactie: “Gegeven de huidige omstandigheden begrijpen wij de keuze van Kroonenberg Groep. Hoewel wij nog steeds een hotel op deze plek van harte zouden toejuichen, vinden we het alternatief van woningen op deze plek ook goed passen."

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...