Dordrecht, Netherlands

Aquarama Weizigt vernieuwd

Het Aquarama, de educatieve watertentoonstelling van duurzaamheidscentrum Weizigt, krijgt een compleet nieuwe, eigentijdse inrichting.
Gert van der Steen | 5 februari 2015 12:54 | Aangepast op 5 februari 2015 12:54
In het gele gebouw op het terrein van Weizigt wordt al 14 jaar informatie gegeven over allerlei aspecten van water: van oceaan tot rivier en van riolering tot drinkwater. In zes deelruimten wordt op een moderne, interactieve wijze voorgelicht over al deze aspecten van water en waterbeheer.

De verbouwing begint half maart. Dan wordt het gebouw voor bezoekers gesloten om later in het voorjaar spectaculair heropend te worden.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...

Dordtse leerlingen debatteren in de Eerste Kamer over vrijheid en democratie

Tien leerlingen van de debatclub van het Dordtse Johan de Witt Gymnasium hebben in de Eerste Kamer g...

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

Deze chemische stof komt in onze stad veel meer voor dan landelijk

Vrijwel elke Nederlander heeft een hoeveelheid PFAS in het bloed die hoger is dan de gezonde grenswa...

Lopers Albert Schweitzer halen meer dan 100.000 euro op

Het Roparunteam van het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft veel meer opgehaald dan van tevoren gedac...

Gemeente pakt door: uitbreiding warmtenet van start gegaan

De volgende uitbreiding van het Zwijndrechtse warmtenet is een feit. Woensdagmiddag werd de aanleg v...