Na een paar jaar in Dordrecht te hebben gebivakkeerd, pakt de Ark van Noach eind januari in.
Redactie Streekomroep | 12 oktober 2026 14:37
Redactie Streekomroep | Rowan Havelaar | Jasper Kluten | 10 oktober 2026 13:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 13 oktober 2026 08:26
Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”
Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.
De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.
Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.
De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.
De PVV is uitgespeeld in de coalitievorming in Papendrecht. Dat zegt Nikita de Ruiter, fractievoorzitter van de partij die bij de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen kreeg. Volgens De Ruiter wordt de PVV buiten de coalitie gehouden en zijn nu zes andere partijen met elkaar in gesprek om te kijken of zij formatiegesprekken kunnen gaan voeren.