Dordrecht, Netherlands

Artiesten op Wantijpop 2018 zijn bekend

Het gratis muziekfestival Wantijpop in het Wantijpark wordt dit jaar op zaterdag 2 juni gehouden. Inmiddels is er bekend welke artiesten er optreden.
Leo Roubos | 4 april 2018 18:00 | Aangepast op 4 april 2018 18:00
De dag wordt geopend door Funkanizer uit de regio. Daarnaast spelen Ronnie Flex, Alain Clark, Sue The Night, Jeangu Macrooy en The Overslept op het festival. Als laatste staat Jett Rebel op het podium.

Naast het grote podium is er nog een podium van de Popcentrale waar lokale bandjes optreden. Verder is er nog het Geheime Deuntjes area met relaxte housemuziek.

Ook voor de kleintjes is er van alles te doen in de kindertuin van Koning Eik, waar ze zich kunnen laten schminken of naar de poppenkast kunnen kijken.

Wantijpop is dit jaar een paar weken eerder vanwege de avondvierdaagse.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...