Dordrecht, Netherlands

Artiesten op Wantijpop 2018 zijn bekend

Het gratis muziekfestival Wantijpop in het Wantijpark wordt dit jaar op zaterdag 2 juni gehouden. Inmiddels is er bekend welke artiesten er optreden.
Leo Roubos | 4 april 2018 18:00 | Aangepast op 4 april 2018 18:00
De dag wordt geopend door Funkanizer uit de regio. Daarnaast spelen Ronnie Flex, Alain Clark, Sue The Night, Jeangu Macrooy en The Overslept op het festival. Als laatste staat Jett Rebel op het podium.

Naast het grote podium is er nog een podium van de Popcentrale waar lokale bandjes optreden. Verder is er nog het Geheime Deuntjes area met relaxte housemuziek.

Ook voor de kleintjes is er van alles te doen in de kindertuin van Koning Eik, waar ze zich kunnen laten schminken of naar de poppenkast kunnen kijken.

Wantijpop is dit jaar een paar weken eerder vanwege de avondvierdaagse.

Lees ook

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...

Mogelijke doorstart voor bedrijf achter isolatiehulp in de streek

Er lijkt weer wat beweging te komen rond Winst uit je Woning, het bedrijf dat inwoners van onze stre...

Streekgenoten grijpen naast awards voor beste duurzame lokale initiatief

Buurtmoeder Sieglien Venloo uit Dordrecht en de 10-jarige tuinier Luka uit Papendrecht hebben naast ...

Verdachten van gewapende woningoverval zijn allen twintigers

De drie aangehouden mannen na een woningoverval in Schelluinen dit weekend zijn allen twintigers. He...