Dordrecht, Netherlands

Artiesten op Wantijpop 2018 zijn bekend

Het gratis muziekfestival Wantijpop in het Wantijpark wordt dit jaar op zaterdag 2 juni gehouden. Inmiddels is er bekend welke artiesten er optreden.
Leo Roubos | 4 april 2018 18:00 | Aangepast op 4 april 2018 18:00
De dag wordt geopend door Funkanizer uit de regio. Daarnaast spelen Ronnie Flex, Alain Clark, Sue The Night, Jeangu Macrooy en The Overslept op het festival. Als laatste staat Jett Rebel op het podium.

Naast het grote podium is er nog een podium van de Popcentrale waar lokale bandjes optreden. Verder is er nog het Geheime Deuntjes area met relaxte housemuziek.

Ook voor de kleintjes is er van alles te doen in de kindertuin van Koning Eik, waar ze zich kunnen laten schminken of naar de poppenkast kunnen kijken.

Wantijpop is dit jaar een paar weken eerder vanwege de avondvierdaagse.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...