gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Atletiekwedstrijden voor Masters bij Fortius

2fc25a5e673776eea7ab3086c177f102

Ruim 200 atleten waren zondag actief op Sportpark Reeweg voor de landelijke finale van de masterscompetitie in het atletiek. De beste twaalf teams uit het hele land streden om de titel Nederlands kampioen Teams voor Masters.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Ruim 200 atleten waren zondag actief op Sportpark Reeweg voor de landelijke finale van de Masterscompetitie in het atletiek. De beste twaalf teams uit het hele land streden om de titel Nederlands kampioen Teams voor Masters.


Het evenement is uitsluitend voor Masters georganiseerd: atleten van 35 jaar en ouder. Er stonden verschillende atletiekonderdelen op het programma, zoals meerdere sprintafstanden, speerwerpen, kogelstoten en verspringen.


De overwinning ging bij de mannen naar Haag Atletiek uit Den Haag, bij de vrouwen won Hellas Utrecht. Fortius uit Dordrecht werd negende bij de mannen en tiende bij de vrouwen.



Lees ook

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.