Dordrecht, Netherlands

Atletiekwedstrijden voor Masters bij Fortius

Ruim 200 atleten waren zondag actief op Sportpark Reeweg voor de landelijke finale van de masterscompetitie in het atletiek. De beste twaalf teams uit het hele land streden om de titel Nederlands kampioen Teams voor Masters.
Corrado Francke | 23 september 2019 15:16 | Aangepast op 23 september 2019 15:16
Ruim 200 atleten waren zondag actief op Sportpark Reeweg voor de landelijke finale van de Masterscompetitie in het atletiek. De beste twaalf teams uit het hele land streden om de titel Nederlands kampioen Teams voor Masters.


Het evenement is uitsluitend voor Masters georganiseerd: atleten van 35 jaar en ouder. Er stonden verschillende atletiekonderdelen op het programma, zoals meerdere sprintafstanden, speerwerpen, kogelstoten en verspringen.


De overwinning ging bij de mannen naar Haag Atletiek uit Den Haag, bij de vrouwen won Hellas Utrecht. Fortius uit Dordrecht werd negende bij de mannen en tiende bij de vrouwen.



Lees ook

Buurtbewoners zijn klaar met dumpende buurvrouw en trekken aan de bel

Een magnetron in de heg, etensresten in de tuin van de buren en weinig respect voor de lichamelijke ...

Dit 'vergeten' voetbalaquarel is na decennia terug in Dordrecht

Een wethouder, twee voorzitters van DFC en een KNVB-functionaris onthulden dinsdag een lang verloren...

Woensdag op TV Dordrecht: alleskunner Sylvia Landa-Rijsdijk

In een nieuwe aflevering van Via Forza heeft David Ariza Lora een ontmoeting met veelzijdig ondernem...

Belangrijke verkeersader op de schop: lek in gasleiding aangepakt

Eén van de belangrijkste verkeersaders in Alblasserdam gaat een week lang op de schop. Een deel van ...

Passion4Kids brengt het Paasverhaal tot leven voor en door kinderen

De cast van Passion4Kids met kinderen uit de streek zingt en acteert dit jaar voor de negende keer h...

Deze overweg is binnenkort dicht vanwege werkzaamheden

De spoorwegovergang bij de Dordtse Zuidendijk is binnenkort een aantal dagen niet te gebruiken. Van ...