Dordrecht, Netherlands

AV Passaat-atleten winnen bronzen medailles op NK atletiek

Simone Veth (rechts)
Twee atleten van AV Passaat behaalden afgelopen zaterdag beiden een bronzen plak op het Nederlands Kampioenschap Atletiek Indoor voor Masters in Apeldoorn. Onder de categorie Masters vallen atleten van 35 jaar en ouder.
Jonathan Sekeris | 10 februari 2025 17:03 | Aangepast op 10 februari 2025 17:03
Het eerste succes van de dag was voor de 45-jarige Simone Veth. Bij het onderdeel kogelstoten was haar tweede poging met een afstand van 9,76 meter goed voor een derde plaats. Exact diezelfde afstand haalde ze ook met haar vierde poging. In totaal kreeg zij zes pogingen. Simone behoort al jarenlang tot de Nederlandse top in haar categorie.

Later op de dag behaalde ook de 37-jarige Bas Bodewes succes op de cross. Afgelopen jaar veroverde hij al meerdere podiumplaatsen, maar zijn eerste medaille op het NK werd zaterdag een feit. Zijn 9.03 op de 3000 meter (een gemiddelde van 20 kilometer per uur!) leverde ook hem ook derde plaats op. Volgens Bodewes zorgde de ‘droge lucht’ in de indoorhal ervoor dat de wedstrijd extra zwaar was.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...