Dordrecht, Netherlands

Balende gezichten bij FC Dordrecht na nederlaag in Limburg: ‘Vandaag was niks best’

Het was niet de wedstrijd van FC Dordrecht zondagmiddag. In Limburg bleek VVV Venlo na een goede eindsprint met 4-2 te sterk. “Vandaag was niks best”, vat trainer Michele Santoni samen.
Corrado Francke | 31 januari 2022 11:27 | Aangepast op 31 januari 2022 11:27
Daarmee doelt hij op zowel de ploeg zelf als de scheidsrechter en - misschien het meest besproken onderwerp van de zondagmiddag – het knollenveld waarop gespeeld werd. “Als je dat niet in orde hebt, moet je je afvragen of je een betaald voetbalclub waardig bent.”
Grasmat niet de hoofdoorzaak
Al ziet Santoni de grasmat niet als hoofdoorzaak van de nederlaag. “Je moet de wedstrijd veel scherper beginnen. Het leek wel alsof er een aantal spelers in de bus zijn gebleven of tevreden waren met drie achtereenvolgende overwinningen.”“We hebben drie fantastische kansen”, vervolgt hij. “Die moet je uitspelen. Doen we dat niet, is het onze eigen schuld dat we de wedstrijd niet naar ons toetrekken.”

Zehir: tegengoals te makkelijk
Ersin Zehir, die zijn vierde duel in het shirt van de Schapekoppen speelde en dus voor het eerst puntverlies leed, zag ook dat het niet de beste wedstrijd was. “We kregen de goals te makkelijk tegen. Misschien wilden we te veel na de gelijkmaker. We moesten toen slimmer zijn.”

De middenvelder was, met dank aan oude bekende Christian Conteh, snel aangepast aan het team. “Het gaf mij gelijk een goed gevoel, het is een leuk team”, vertelt hij.

Supporters weer in het stadion
Komende vrijdag komt daar dan ook de terugkeer van de fans aan de Krommedijk bij. “Ik hoop dat het vrijdag beter is als de fans achter ons staat. Dan winnen we hopelijk”, blikt hij vooruit op het duel met hekkensluiter Almere City.

Ook Santoni kijkt vooruit naar de hereniging de met thuissupporters. “Volgende week kunnen we, op een beter veld, ons spel laten zien.”

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Stephano Carrillo scoort voor FC Dordrecht en viert dat met een 'bro hug'

Stéphano Carrillo is een vat vol verhalen. Daar zijn Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Franc...