gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bankje geplaatst op Visbrug, herinrichting bijna klaar

afa4722f6a352a67906b074b34514e16

Met de bank op zijn plek, is de renovatie van de Visbrug in de binnenstad voltooid. De bank is woensdag geplaatst en was nog het laatste onderdeel dat geplaatst moest worden.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
De Visbrug ondergaat sinds vorig jaar een herinrichting. Zo is er onder andere straatverlichting neergezet en is de weg opnieuw bestraat. Ook werd er woensdag een lange bank geplaatst. Nu het bankje op zijn plek staat, is de herinrichting bijna voltooid. 

De lange zitbank, staat aan de kant van het beeld van de gebroeders De Witt. Vanaf de bank kijk je uit op beide kanten van het water. De bank is nog niet helemaal af. Er staan voorlopig dus nog hekken omheen.

Niet iedereen is blij dat de bank er staat. Dries Schilten van aangrenzend café Centreville liet eerder weten dat hij de bank te groot vindt. “Hij belemmert de doorgang en wij en andere partijen vragen ons ernstig af of daar geen ongelukken van gaan komen.”


4afadc8143383225111e83abb52c78b0

Lees ook

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.