Dordrecht, Netherlands

Barteljee exposeert bij de Rechtbank Dordrecht

60 schilderijen van de schilders van Barteljee zullen tot 31 maart 2019 geëxposeerd worden op de 2e etage van de Rechtbank Dordrecht aan het Steegoversloot 36.
Aike van den Heuvel | 30 januari 2019 12:36 | Aangepast op 30 januari 2019 12:36
Barteljee is opgericht door Bart van der Bom en hij organiseert onder andere schilderscursussen in zijn atelier in Zwijndrecht. Tijdens zijn lessen doen schilders van beginnend tot professioneel mee. De schilderijen die worden geëxposeerd zijn werken die gemaakt zijn van september 2018 tot eind december 2018 tijdens zijn lessen.


Zowel de schilder technieken als de thema’s zijn gevarieerd zit zorgt voor een boeiende expositie. Zo zijn er onder andere portretten geschilderd met een schildersmes, stillevens uitgevoerd in de fijnschildertechniek, abstracte werken gemaakt met gesso, zand, gels en pasta’s en er zijn schilderijen gemaakt zijn in de mixed media techniek.

De expositie is elke werkdag van 08:30 uur tot 17:00 uur te zien in de Rechtbank Dordrecht.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...