gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Barteljee exposeert bij de Rechtbank Dordrecht

0d5ad1fa92fbf13688d96444a8b07c03

60 schilderijen van de schilders van Barteljee zullen tot 31 maart 2019 geëxposeerd worden op de 2e etage van de Rechtbank Dordrecht aan het Steegoversloot 36.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Barteljee is opgericht door Bart van der Bom en hij organiseert onder andere schilderscursussen in zijn atelier in Zwijndrecht. Tijdens zijn lessen doen schilders van beginnend tot professioneel mee. De schilderijen die worden geëxposeerd zijn werken die gemaakt zijn van september 2018 tot eind december 2018 tijdens zijn lessen.


Zowel de schilder technieken als de thema’s zijn gevarieerd zit zorgt voor een boeiende expositie. Zo zijn er onder andere portretten geschilderd met een schildersmes, stillevens uitgevoerd in de fijnschildertechniek, abstracte werken gemaakt met gesso, zand, gels en pasta’s en er zijn schilderijen gemaakt zijn in de mixed media techniek.

De expositie is elke werkdag van 08:30 uur tot 17:00 uur te zien in de Rechtbank Dordrecht.

Lees ook

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

burgderaadtsingelverkeersbord

Nieuwe borden bij fietsoversteek: wie heeft er hier voorrang?

De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

artikelfoto jup

Eeuwenoude hoeve blijft behouden, maar er zijn zorgen over de verbouwing

De Wevershoeve aan de Noldijk in Rijsoord krijgt een nieuwe bestemming met woningen. Veel omwonenden reageren positief op dat vooruitzicht. Zij vinden het vooral belangrijk dat het monumentale pand behouden blijft. Over de mogelijke gevolgen van de verbouwing voor de dijk en het gebouw zelf bestaan wel vragen.