gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beelden moordpoging in Opsporing Verzocht

40565b3e86e48e6143d059c6c3ceb77e.jpg

De Politie heeft beelden van een dubbele moordpoging bij winkelcentrum Crabbehof vrijgegeven.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
 Die zijn dinsdagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht. Op zondagavond 15 maart werd om 21:35 uur op het Van Oldebarneveldplein geschoten op een groepje mensen. Een vrouw en een man uit Sliedrecht werden door kogels geraakt.

De vrouw zat achter het stuur van een auto, die op het plein stond geparkeerd. De man was aanvankelijk buiten, maar toen de kogels in het rond vlogen, dook hij de auto in om zijn vrouw te beschermen. Hij raakte daarbij zwaargewond. Ook de vrouw liep verwondingen op. De twee zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De daders vluchtten vermoedelijk via de Zuidendijk. Daar vlakbij, in het water bij de Witte de Withstraat, is een scooter gevonden waarvan de politie denkt dat de daders die gebruikten. Het gaat om een 125cc motorscooter van het merk Piaggio.

Een getuige zag kort na de schietpartij twee personen met een helm op naar een geparkeerde BMW rennen in de Piet Heynstraat. Daar reden ze mee weg.

De politie is op zoek naar mensen die meer weten over de daders, het motief voor de aanslag en de BMW.


Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

image00001.jpeg

Stemmen vanuit de auto: het kan woensdag in Ridderkerk

Een drive-in stembureau, waar je je auto niet uit hoeft om te kunnen stemmen. Het klinkt misschien vreemd, maar in Ridderkerk was het vandaag werkelijkheid. “Ik vind het wel ideaal, mogen ze vaker doen”, aldus Tonia de Vries, een drive-in stemmer.

stemlokaal Sliedrecht.png

LIVE

In dit stemlokaal hebben mensen het vooral over het zwembad dat niet mag verdwijnen

Het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn deze woensdag tientallen stemlokalen in de negen gemeenten in onze streek geopend: van treinstation en gymzaal, tot buurthuis en een plek waar je kunt stemmen vanuit de auto of op de fiets. Maar waar baseren onze inwoners zich op bij het bepalen van hun stem? Je leest het in dit live-blog.

Alblasserdam stemmen

Alblasserdam enige gemeente in onze streek zonder lokale partijen: ‘Landelijke partij trouw blijven’

Alblasserdam is de enige plaats in onze streek waar geen lokale partijen terug te vinden zijn. Bij stembureau De Blokweer loopt het af en aan met mensen die komen op te stemmen én te zwemmen. De vraag die dan rest: worden de lokale partijen gemist op het stemformulier?

IMG_6429.jpeg

Nieuwe aanwinst voor Weizigt: veulen Storm is geboren

Stadsboerderij Weizigt in Dordrecht heeft een nieuw paard om te bewonderen: het pasgeboren veulen Storm. Na een weekje rusten in de stal samen met zijn moeder, mogen bezoekers hem nu van dichtbij bekijken.

Kerk HAGI

Stemmen in de kerk in Hardinxveld-Giessendam: ‘Het dorp is extra betrokken’

In Hardinxveld-Giessendam stemt het echtpaar Roel en Emmy in de kerk vandaag. Ze waren al vastbesloten om op een christelijke partij te stemmen, maar welke dat precies zou gaan worden besloot Emmy pas in het stemhokje zelf.

Sliedrecht stemmen

Sliedrechters vestigen hoop op lokale partijen tegen verdwijning zwembad

Het thema dat in Sliedrecht de boventoon voert is de verdwijning van zwembad De Lockhorst. Voor inwoners verdwijnt een centrale ontmoetingsplek en een herinnering. Lokale partijen geven aan te willen strijden voor behoud van het zwembad. “Nu ga ik echt lokaal stemmen, want anders hebben we straks helemaal niets meer.”