gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beelden moordpoging in Opsporing Verzocht

40565b3e86e48e6143d059c6c3ceb77e.jpg

De Politie heeft beelden van een dubbele moordpoging bij winkelcentrum Crabbehof vrijgegeven.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
 Die zijn dinsdagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht. Op zondagavond 15 maart werd om 21:35 uur op het Van Oldebarneveldplein geschoten op een groepje mensen. Een vrouw en een man uit Sliedrecht werden door kogels geraakt.

De vrouw zat achter het stuur van een auto, die op het plein stond geparkeerd. De man was aanvankelijk buiten, maar toen de kogels in het rond vlogen, dook hij de auto in om zijn vrouw te beschermen. Hij raakte daarbij zwaargewond. Ook de vrouw liep verwondingen op. De twee zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De daders vluchtten vermoedelijk via de Zuidendijk. Daar vlakbij, in het water bij de Witte de Withstraat, is een scooter gevonden waarvan de politie denkt dat de daders die gebruikten. Het gaat om een 125cc motorscooter van het merk Piaggio.

Een getuige zag kort na de schietpartij twee personen met een helm op naar een geparkeerde BMW rennen in de Piet Heynstraat. Daar reden ze mee weg.

De politie is op zoek naar mensen die meer weten over de daders, het motief voor de aanslag en de BMW.


Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20.00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagochtend al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.