gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beelden moordpoging in Opsporing Verzocht

40565b3e86e48e6143d059c6c3ceb77e

De Politie heeft beelden van een dubbele moordpoging bij winkelcentrum Crabbehof vrijgegeven.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
 Die zijn dinsdagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht. Op zondagavond 15 maart werd om 21:35 uur op het Van Oldebarneveldplein geschoten op een groepje mensen. Een vrouw en een man uit Sliedrecht werden door kogels geraakt.

De vrouw zat achter het stuur van een auto, die op het plein stond geparkeerd. De man was aanvankelijk buiten, maar toen de kogels in het rond vlogen, dook hij de auto in om zijn vrouw te beschermen. Hij raakte daarbij zwaargewond. Ook de vrouw liep verwondingen op. De twee zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De daders vluchtten vermoedelijk via de Zuidendijk. Daar vlakbij, in het water bij de Witte de Withstraat, is een scooter gevonden waarvan de politie denkt dat de daders die gebruikten. Het gaat om een 125cc motorscooter van het merk Piaggio.

Een getuige zag kort na de schietpartij twee personen met een helm op naar een geparkeerde BMW rennen in de Piet Heynstraat. Daar reden ze mee weg.

De politie is op zoek naar mensen die meer weten over de daders, het motief voor de aanslag en de BMW.


Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.