gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beelden moordpoging in Opsporing Verzocht

40565b3e86e48e6143d059c6c3ceb77e

De Politie heeft beelden van een dubbele moordpoging bij winkelcentrum Crabbehof vrijgegeven.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
 Die zijn dinsdagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht. Op zondagavond 15 maart werd om 21:35 uur op het Van Oldebarneveldplein geschoten op een groepje mensen. Een vrouw en een man uit Sliedrecht werden door kogels geraakt.

De vrouw zat achter het stuur van een auto, die op het plein stond geparkeerd. De man was aanvankelijk buiten, maar toen de kogels in het rond vlogen, dook hij de auto in om zijn vrouw te beschermen. Hij raakte daarbij zwaargewond. Ook de vrouw liep verwondingen op. De twee zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De daders vluchtten vermoedelijk via de Zuidendijk. Daar vlakbij, in het water bij de Witte de Withstraat, is een scooter gevonden waarvan de politie denkt dat de daders die gebruikten. Het gaat om een 125cc motorscooter van het merk Piaggio.

Een getuige zag kort na de schietpartij twee personen met een helm op naar een geparkeerde BMW rennen in de Piet Heynstraat. Daar reden ze mee weg.

De politie is op zoek naar mensen die meer weten over de daders, het motief voor de aanslag en de BMW.


Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.