Dordrecht, Netherlands

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht - Helmond Sport (3-1)

Ilias Sebaoui (rechts) voor het eerst in het shirt van FC Dordrecht Shane Winsser / Winsser Visuals
FC Dordrecht was vrijdagavond Helmond Sport de baas in een oefenduel: 3-1. In het Gelderse dorp Maurik waren Pepijn Doesburg (2x) en Jari Schuurman verantwoordelijk voor de Dordtse doelpunten, terwijl Hakon Lorentzen de Brabantse treffer voor zijn rekening nam.
Corrado Francke | 8 juli 2023 14:05 | Aangepast op 8 juli 2023 14:05
Trainer Michele Santoni zag hoe zijn FC Dordrecht drie keer toesloeg in het eerste kwart van de wedstrijd. Schuurman zette zijn ploeg na tien minuten op voorsprong, terwijl Doesburg twee keer scoorde in drie minuten.

De 3-0 was vooral te wijten aan een kolderiek moment tussen Helmond-doelman en verdediger, die elkaar in de weg liepen. Lorentzen bepaalde in de tweede helft, waarin Feyenoord-huurlingen Ilias Sebaoui en Shiloh 't Zand hun officieuze debuut maakten voor FC Dordrecht, de eindstand op 3-1.

Bekijk hier een samenvatting van het oefenduel:

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...