Dordrecht, Netherlands

Berging vrachtschip gebeurt morgen

De berging van het vrachtschip dat gisteren betrokken was bij een aanvaring op de Dordtse Kil gebeurt morgen. Dat meldt Rijkswaterstaat aan RTV Dordrecht.
Jordy Nijenhuis | 27 mei 2018 12:27 | Aangepast op 27 mei 2018 12:27

Bij de aanvaring zijn gisteren twee personen te water geraakt. Allebei werden zij door omstanders uit het water gehaald en zijn door ambulancepersoneel nagekeken. Twee vrachtschepen voeren op elkaar, wat er precies is gebeurd wordt nog onderzocht. Het schip was geladen met kunstmest en heeft olie gelekt, daarom is er een afbakening gelegd waardoor de olie niet verder de rivier op kan.

Rijkswaterstaat meldt dat het scheepsverkeer beperkt wordt. Grote vrachtschepen worden langs het incident begeleid door de politie. Tijdens de berging wordt mogelijk het volledige verkeer op het water stil gelegd.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Bij boer Evert kunnen gezinnen die in armoede leven gratis op vakantie

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 aug 2025 14:00

Lees ook

Eeuwenoude Dordtse munten geveild. Is geschiedenis goud waard?

Liefhebbers van oude munten kunnen begin september hun hart ophalen: op 9 en 10 september kunnen ver...

Retro-tent roept herinneringen op in zorgtehuis: ‘Altijd wilden ze ermee weg’

De zomer betekent voor veel Nederlanders een tripje naar het buitenland of een camping in de buurt. ...

Oud-Alblasser (86) moet jaar de cel in voor poging tot wurging van zijn vrouw

De rechtbank in Rotterdam heeft een 86-jarige man uit Oud-Alblas veroordeeld tot 18 maanden celstraf...

Deze fietstunnel is drie weken dicht: krijgt verflaag tegen graffiti

Fietsers kunnen drie weken lang geen gebruik maken van de tunnel onder het spoor bij de Transvaalstr...

Oer-vrijwilliger Wijnand Punt in het zonnetje gezet: 'Kippenvel!'

Wijnand Punt (58) heeft voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk de Ridderkerkse Sint Jorispenning ont...

Marcel en Pieternel verloren hun zoon bij botsing tussen trein en vrachtwagen: 'Het is zo onwerkelijk'

Lars Bussing uit Zwijndrecht krijgt een gedenksteen op Kijfhoek. De 25-jarige treinmachinist overlee...