Dordrecht, Netherlands

Besparen op isolatie

Huiseigenaren kunnen gemiddeld 20 procent korting krijgen op isolatiemateriaal als wordt meegedaan met een gezamenlijke inkoopregeling van het Regionaal Energieloket. De groepsaankoop is beschikbaar voor inwoners van de Drechtsteden
Peter Tromp | 3 november 2016 17:17 | Aangepast op 3 november 2016 17:17
.

Voorwaarde voor de regeling is dat er minimaal twee isolatiemaatregelen worden getroffen. Wie mee wil doen, kan zich vrijblijvend inschrijven. Daarna wordt een informatiepakket opgestuurd en een uitnodiging voor een afspraak met een isolatiebedrijf. De beslissing om daadwerkelijk mee te doen hoeft pas te worden genomen na ontvangt van een offerte van dat bedrijf. 

Het Regionaal Energieloket organiseert twee informatieavonden: Dinsdag 15 november om 19.30 uur, in Wijkcentrum De Gravin aan de Vijverlaan 1004 en dinsdag 22 november om 19.30 uur in de Duurzaamheidswinkel aan de Voorstraat 220.

Het Energieloket is een samenwerking tussen gemeenten, bedrijven en organisaties met als doel huiseigenaren een huis te laten verduurzamen.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...