gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Besparen op isolatie

Huiseigenaren kunnen gemiddeld 20 procent korting krijgen op isolatiemateriaal als wordt meegedaan met een gezamenlijke inkoopregeling van het Regionaal Energieloket. De groepsaankoop is beschikbaar voor inwoners van de Drechtsteden

Peter Tromp |  | Aangepast op
.

Voorwaarde voor de regeling is dat er minimaal twee isolatiemaatregelen worden getroffen. Wie mee wil doen, kan zich vrijblijvend inschrijven. Daarna wordt een informatiepakket opgestuurd en een uitnodiging voor een afspraak met een isolatiebedrijf. De beslissing om daadwerkelijk mee te doen hoeft pas te worden genomen na ontvangt van een offerte van dat bedrijf. 

Het Regionaal Energieloket organiseert twee informatieavonden: Dinsdag 15 november om 19.30 uur, in Wijkcentrum De Gravin aan de Vijverlaan 1004 en dinsdag 22 november om 19.30 uur in de Duurzaamheidswinkel aan de Voorstraat 220.

Het Energieloket is een samenwerking tussen gemeenten, bedrijven en organisaties met als doel huiseigenaren een huis te laten verduurzamen.

Lees ook

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.