gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Besparen op isolatie

Huiseigenaren kunnen gemiddeld 20 procent korting krijgen op isolatiemateriaal als wordt meegedaan met een gezamenlijke inkoopregeling van het Regionaal Energieloket. De groepsaankoop is beschikbaar voor inwoners van de Drechtsteden

Peter Tromp |  | Aangepast op
.

Voorwaarde voor de regeling is dat er minimaal twee isolatiemaatregelen worden getroffen. Wie mee wil doen, kan zich vrijblijvend inschrijven. Daarna wordt een informatiepakket opgestuurd en een uitnodiging voor een afspraak met een isolatiebedrijf. De beslissing om daadwerkelijk mee te doen hoeft pas te worden genomen na ontvangt van een offerte van dat bedrijf. 

Het Regionaal Energieloket organiseert twee informatieavonden: Dinsdag 15 november om 19.30 uur, in Wijkcentrum De Gravin aan de Vijverlaan 1004 en dinsdag 22 november om 19.30 uur in de Duurzaamheidswinkel aan de Voorstraat 220.

Het Energieloket is een samenwerking tussen gemeenten, bedrijven en organisaties met als doel huiseigenaren een huis te laten verduurzamen.

Lees ook

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.