gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Besparen op isolatie

Huiseigenaren kunnen gemiddeld 20 procent korting krijgen op isolatiemateriaal als wordt meegedaan met een gezamenlijke inkoopregeling van het Regionaal Energieloket. De groepsaankoop is beschikbaar voor inwoners van de Drechtsteden

Peter Tromp |  | Aangepast op
.

Voorwaarde voor de regeling is dat er minimaal twee isolatiemaatregelen worden getroffen. Wie mee wil doen, kan zich vrijblijvend inschrijven. Daarna wordt een informatiepakket opgestuurd en een uitnodiging voor een afspraak met een isolatiebedrijf. De beslissing om daadwerkelijk mee te doen hoeft pas te worden genomen na ontvangt van een offerte van dat bedrijf. 

Het Regionaal Energieloket organiseert twee informatieavonden: Dinsdag 15 november om 19.30 uur, in Wijkcentrum De Gravin aan de Vijverlaan 1004 en dinsdag 22 november om 19.30 uur in de Duurzaamheidswinkel aan de Voorstraat 220.

Het Energieloket is een samenwerking tussen gemeenten, bedrijven en organisaties met als doel huiseigenaren een huis te laten verduurzamen.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.