gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Besparen op isolatie

Huiseigenaren kunnen gemiddeld 20 procent korting krijgen op isolatiemateriaal als wordt meegedaan met een gezamenlijke inkoopregeling van het Regionaal Energieloket. De groepsaankoop is beschikbaar voor inwoners van de Drechtsteden

Peter Tromp |  | Aangepast op
.

Voorwaarde voor de regeling is dat er minimaal twee isolatiemaatregelen worden getroffen. Wie mee wil doen, kan zich vrijblijvend inschrijven. Daarna wordt een informatiepakket opgestuurd en een uitnodiging voor een afspraak met een isolatiebedrijf. De beslissing om daadwerkelijk mee te doen hoeft pas te worden genomen na ontvangt van een offerte van dat bedrijf. 

Het Regionaal Energieloket organiseert twee informatieavonden: Dinsdag 15 november om 19.30 uur, in Wijkcentrum De Gravin aan de Vijverlaan 1004 en dinsdag 22 november om 19.30 uur in de Duurzaamheidswinkel aan de Voorstraat 220.

Het Energieloket is een samenwerking tussen gemeenten, bedrijven en organisaties met als doel huiseigenaren een huis te laten verduurzamen.

Lees ook

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.