Dordrecht, Netherlands

Betonwagen gekanteld op A16

Rijksweg A16 is bij Ridderkerk afgesloten in de richting Dordrecht. Er is een betonwagen gekanteld. Volgens de politie gaat de weg pas om 14.00 uur weer open.
Peter Tromp | 29 maart 2018 10:59 | Aangepast op 29 maart 2018 10:59
De betonmixer ging vanochtend op zijn kant ter hoogte van de afslag Hendrik Ido Ambacht. Een deel van het vloeibare beton is op de weg terechtgekomen. Ook lekt de wagen olie. Volgens Rijkswaterstaat zou de berginbg lastig zijn. De wagen ligt precies onder een viaduct.

Verkeer richting Breda wordt op knooppunt Ridderkerk omgeleid via de A15.

Eerder vanochtend ging het ook al mis in de richting Rotterdam. Net voorbij de Drechttunnel was een trailer losgeschoten. De rechtertunnelbuis van de Drechttunnel was daarom dicht.

Foto: Twitter Team Verkeer Rotterdam

Lees ook

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...

Mogelijke doorstart voor bedrijf achter isolatiehulp in de streek

Er lijkt weer wat beweging te komen rond Winst uit je Woning, het bedrijf dat inwoners van onze stre...

Streekgenoten grijpen naast awards voor beste duurzame lokale initiatief

Buurtmoeder Sieglien Venloo uit Dordrecht en de 10-jarige tuinier Luka uit Papendrecht hebben naast ...

Verdachten van gewapende woningoverval zijn allen twintigers

De drie aangehouden mannen na een woningoverval in Schelluinen dit weekend zijn allen twintigers. He...

Na slechte start is EK-zilver het maximaal haalbare voor Lucinda Brand

Lucinda Brand is zaterdag tweede geworden op het Europees kampioenschap veldrijden. De Dordtse moest...

De Plucheplakkers missen iets essentieels bij FC Dordrecht

Verloren van Almere City en gelijk bij Jong Ajax. Conclusie: FC Dordrecht heeft opnieuw een moeilijk...