Dordrecht, Netherlands

Bevallen in bad kan nu ook in het Albert Schweitzer ziekenhuis

Een langgekoesterde wens van veel zwangere Dordtse vrouwen en van het Albert Schweitzer ziekenhuis is in vervulling gegaan. Er is sinds maandag een badbevalling mogelijk bij Geboortecentrum Rhena, dit laat het ziekenhuis weten op Facebook.
Emma Meijer | 17 november 2020 10:12 | Aangepast op 17 november 2020 10:12
Bevallen in bad kan alleen onder begeleiding van de eigen eerstelijns verloskundige, dus bij een poliklinische bevalling. Er zijn voor de zwangere vrouwen nu twee bevalbaden beschikbaar.

Om in een bad te bevallen, kan je bij de balie van het Geboortecentrum of bij de dienstdoende verpleegkundige een ‘badpakket’ regelen. Het pakket kost 85 euro.

Foto: Facebook Albert Schweitzer ziekenhuis

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...