gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezem door de stad

c7d749f08f5d57c7d2ee5334a53f52cd

Het evenementenseizoen is weer en dus is het tijd om er voor te zorgen dat Dordrecht er weer spic en span bij ligt. Vrijdag organiseert de gemeente een grote schoonmaakactie, waarbij iedereen kan komen helpen. Iedereen die mee wil doen wordt door het Buurt Service Team voorzien van een prikker en een vuilniszak, ook krijgen zij een hesje met daar op de slogan “n schone stad, je hebt het zelf in de hand”. De grote schoonmaakactie wordt georganiseerd door Duurzaamheidscentrum Weizigt en start vrijdag 29 maart om 10:00 uur in de hal van het stadskantoor waar wethouder Marco Stam een toespraak zal houden. Er worden door HVC drie veegwagens ingezet om de stoepen schoon te maken, ook AMC helpt een handje mee door stickers van lantarenpalen te verwijderen en graffiti van muren af te spuiten. De schoonmaakactie eindigt om 12:30 uur bij Bakker Bart, daar worden de schoonmakers als dank voor het harde werk een kopje koffie en wat lekkers aangeboden.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.