gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezem door de stad

c7d749f08f5d57c7d2ee5334a53f52cd

Het evenementenseizoen is weer en dus is het tijd om er voor te zorgen dat Dordrecht er weer spic en span bij ligt. Vrijdag organiseert de gemeente een grote schoonmaakactie, waarbij iedereen kan komen helpen. Iedereen die mee wil doen wordt door het Buurt Service Team voorzien van een prikker en een vuilniszak, ook krijgen zij een hesje met daar op de slogan “n schone stad, je hebt het zelf in de hand”. De grote schoonmaakactie wordt georganiseerd door Duurzaamheidscentrum Weizigt en start vrijdag 29 maart om 10:00 uur in de hal van het stadskantoor waar wethouder Marco Stam een toespraak zal houden. Er worden door HVC drie veegwagens ingezet om de stoepen schoon te maken, ook AMC helpt een handje mee door stickers van lantarenpalen te verwijderen en graffiti van muren af te spuiten. De schoonmaakactie eindigt om 12:30 uur bij Bakker Bart, daar worden de schoonmakers als dank voor het harde werk een kopje koffie en wat lekkers aangeboden.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.