gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoek van docenten uit Varna

0a1ed5fe329fabd9917e440748fb0ffd

Dertien Bulgaarse docenten zijn deze week in Dordrecht. Het doel van dit bezoek is dat de docenten kennis en ervaring delen met leraren in Dordrecht.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Op het stadhuis werd maandag een warm welkom gegeven aan dertien docenten uit de Bulgaarse stad Varna. Varna is al sinds 2001 een zusterstad van Dordrecht. De stad heeft al vaker uitwisselingsprojecten met elkaar gehad. Binnenkort gaat burgemeester Wouter Kolff naar de stad toe.

Burgemeester Kolff ontving de leraren. Hij zegt dat hij hoopt op verdere toekomstige samenwerking tussen de verschillende scholen. “Het zou ontzettend mooi zijn als door dit bezoek vriendschappen ontstaan en dat er mogelijk Dordtse studenten naar Varna kunnen gaan en vice versa, om op die manier meer van elkaar te leren.”

Lees ook

foto 2 artikel autobrand

Mogelijke brandstichter opgepakt, opluchting in eetcafé: ‘Berg ellende van gehad’

Opluchting bij eetcafé-eigenaar Monique van Esseveld. De man die eerder dit jaar mogelijk haar bedrijfsbus- en auto in brand stak, is aangehouden. “Fijn dat ze iemand hebben gepakt”, reageert de Dordtse.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.