Dordrecht, Netherlands

Bibelot te gast bij radiostation KINK

De crew van poppodium Bibelot was zondagavond te gast bij het alternatieve radiostation KINK. Op de zender was een uur lang de favoriete muziek van de medewerkers te horen, net als bijzondere verhalen over Bibelot.
Corrado Francke | 28 december 2020 11:40 | Aangepast op 28 december 2020 11:40
KINK Clubcircuit

KINK nodigt iedere week een poppodium uit omdat de coronacrisis deze podia keihard treft. Want ook bij Bibelot is het doodstil: eerder was het nog mogelijk om met anderhalve meter-shows en livestreams voor vermaak te zorgen, maar ook die opties zijn nu nog voor even verleden tijd.

Het Dordtse Bibelot is het oudste poppodium van Nederland. Het podium werd opgericht in 1967, toen nog in een zaaltje in een kerk. Na wat verhuizingen is het podium inmiddels gevestigd in het Energiehuis.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...