gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibliotheek verhuist naar nieuw Stadskantoor

Het college van B&W wil de centrale bibliotheek onderbrengen in het nieuwe Stadskantoor.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het college van B&W wil de centrale bibliotheek onderbrengen in het nieuwe Stadskantoor.

De rol van de bibliotheek verandert. Bij de ontwikkeling tot informatiespecialist past het oude gebouw aan de Groenmarkt niet meer. En de gemeente wil juist meer publieke functies in het Stadskantoor integreren. Tot die tijd blijft de bibliotheek op de oude plek.

Ondertussen moeten er wel een aantal aanpassingen worden gedaan aan het oude pand. Daarvoor is 3 ton gereserveerd over 2018. Er wordt dan wel gekeken of een nieuwe gebruiker van het gebouw daar iets aan heeft. In inrichting en automatisering wordt 7 ton geïnvesteerd. Die kan worden meeverhuisd.

Lees ook

zwinna.jpg

Dit zijn de Zwijndrechtse verkiezingsplannen tegen (jeugd)overlast

In Zwijndrecht leven politieke zorgen om (jeugd)overlast in de gemeente, maar met welke maatregelen willen de lokale partijen dit tegengaan? In de verkiezingsprogramma's komt vooral de term preventie naar voren.

dordrechtkiest.png

VERKIEZINGEN

Terugkijken: Dordrecht Kiest

Weet jij nog niet op wie je gaat stemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag? De afleveringen van Dordrecht Kiest kunnen een steuntje in de rug bieden aan de nu nog zwevende kiezer.

Hellingen Dordrecht

Deze Dordtse straat is drie weken afgesloten

De straat Hellingen in Dordrecht is vanaf deze dinsdag tot en met uiterlijk 10 april afgesloten voor auto- en fietsverkeer. In die tijd wordt er gewerkt aan leidingen en kabels onder het wegdek.

foto artikel de stemming in sliedrecht.jpg

De Stemming in Sliedrecht: ‘Heel wenselijk dat de nachtbus terugkomt’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Sliedrecht.

Stadskantoor Dordrecht

Slotdebat verkiezingen: ‘Een laatste keer de strijd met elkaar aan’

Nog geen keuze gemaakt over welk vakje je rood maakt aanstaande gemeenteraadsverkiezingen? “Kom dan maandag 16 maart naar het slotdebat in het Stadskantoor”, roept gemeente Dordrecht de kiezers op. “Daar gaan de lijsttrekkers nog één keer met elkaar de strijd aan in het allerlaatste debat voor de verkiezingsdag.”

de buuf

Deelcafé de Buuf dreigt kopje onder te gaan: 'Het zal voor heel veel mensen tegenvallen'

Deelcafé De Buuf in Hendrik-Ido-Ambacht dreigt kopje onder te gaan. Eigenaren Jan-Anne en Evelyn betalen het café met hun eigen pensioengeld, maar dat gaat niet veel langer. Nu hebben ze de gemeente benaderd voor subsidie, én om te worden erkend als welzijnswerk.