gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers breidt uit met liveconcerten op de Spuiboulevard

26e8d56f82535d1ad381a72b67d24e53

Big Rivers keert deze zomer terug, van 15 tot en met 17 juli. Dit jaar is er een nieuw element aan het programma toegevoegd: liveconcerten op de Spuiboulevard, onder de naam 'Big Rivers at the Boulevard'.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
Met Big Rivers at the Boulevard breidt het festival zich uit naar een nieuwe locatie. Het negende podium komt op de Spuiboulevard, waar vier betaalde shows plaatsvinden, met een gevarieerd programma van dance tot pop, Nederlandstalig en ‘lekker fout’. Het feest op de boulevard begint op de vrijdagavond met Friends on Friday: een danceconcept met verschillende dj's. Op de zaterdag is de eerste show een Hollands feest en 's avonds wordt uitgepakt met Qmusic Foute Party Live. Op zondag is er van 's middags tot 's avonds laat een gevarieerd programma met diverse artiesten. Binnenkort volgt er meer informatie over de kaartverkoop.

De andere acht podia zijn zoals altijd gratis te bezoeken. De organisatie laat weten het vooral erg belangrijk te vinden dat er voor iedereen iets is. Daarom is er ook dit jaar weer een breed aanbod aan muziek en entertainment op en rondom de verschillende podia. Op het Grotekerksplein beginnen de festiviteiten al een week voor Big Rivers op zondag met het meezingfeestje aMeezing.

Ook op de Korte Kalkhaven bij Merz zal dit jaar weer een podium geplaatst worden, maar anders dan andere jaren wordt er nu gebruik gemaakt van het Back to the Rivers-schip (het Zwarte Zwaantje) als podium, zodat er op de kade meer ruimte is. Op de Grote Markt zal er dit jaar ook meer plek vrijgemaakt worden voor de New Orleans Stage en op de Waag komt een speciaal kinderprogramma. Zo kunnen ook de allerjongste festivalbezoekers zich de hele dag vermaken. Verder kunnen bezoekers rondneuzen op de festivalmarkt en een hapje eten op de foodmarkt, die opnieuw op het Stadhuisplein en Groenmarkt te vinden zijn.

Bekijk ons interview met de organisatie van Big Rivers hieronder:

Lees ook

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

foto ton

Zondag op TV Dordrecht: Herdenkingsconcert Johan de Witt

Een van de hoogtepunten van het Johan de Witt-herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag nog een keer te zien op TV Dordrecht.