gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers breidt uit met liveconcerten op de Spuiboulevard

26e8d56f82535d1ad381a72b67d24e53

Big Rivers keert deze zomer terug, van 15 tot en met 17 juli. Dit jaar is er een nieuw element aan het programma toegevoegd: liveconcerten op de Spuiboulevard, onder de naam 'Big Rivers at the Boulevard'.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
Met Big Rivers at the Boulevard breidt het festival zich uit naar een nieuwe locatie. Het negende podium komt op de Spuiboulevard, waar vier betaalde shows plaatsvinden, met een gevarieerd programma van dance tot pop, Nederlandstalig en ‘lekker fout’. Het feest op de boulevard begint op de vrijdagavond met Friends on Friday: een danceconcept met verschillende dj's. Op de zaterdag is de eerste show een Hollands feest en 's avonds wordt uitgepakt met Qmusic Foute Party Live. Op zondag is er van 's middags tot 's avonds laat een gevarieerd programma met diverse artiesten. Binnenkort volgt er meer informatie over de kaartverkoop.

De andere acht podia zijn zoals altijd gratis te bezoeken. De organisatie laat weten het vooral erg belangrijk te vinden dat er voor iedereen iets is. Daarom is er ook dit jaar weer een breed aanbod aan muziek en entertainment op en rondom de verschillende podia. Op het Grotekerksplein beginnen de festiviteiten al een week voor Big Rivers op zondag met het meezingfeestje aMeezing.

Ook op de Korte Kalkhaven bij Merz zal dit jaar weer een podium geplaatst worden, maar anders dan andere jaren wordt er nu gebruik gemaakt van het Back to the Rivers-schip (het Zwarte Zwaantje) als podium, zodat er op de kade meer ruimte is. Op de Grote Markt zal er dit jaar ook meer plek vrijgemaakt worden voor de New Orleans Stage en op de Waag komt een speciaal kinderprogramma. Zo kunnen ook de allerjongste festivalbezoekers zich de hele dag vermaken. Verder kunnen bezoekers rondneuzen op de festivalmarkt en een hapje eten op de foodmarkt, die opnieuw op het Stadhuisplein en Groenmarkt te vinden zijn.

Bekijk ons interview met de organisatie van Big Rivers hieronder:

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.