Dordrecht, Netherlands

Bijeenkomst hoogwater belegd

De gemeente Dordrecht houdt in het stadskantoor een bijeenkomst over schadebeperking bij hoogwater. De bijeenkomst is bedoeld voor pandeigenaren, bewoners en ondernemers in het historisch havengebied van Dordrecht.
Jan Bouwens | 26 mei 2015 10:46 | Aangepast op 26 mei 2015 10:46
Zij hebben de afgelopen jaren te maken gehad met hoge waterstanden. Om te zeker te zijn dat dat zij prettig kunnen blijven wonen en werken, zet de gemeente uiteen wat zij doet om de gevolgen van hoogwater te beperken, en om bewoners en ondernemers te ondersteunen.

Dordrecht doet, in het kader van preventie, samen met gemeente Rotterdam onderzoek naar mogelijkheden om panden beter te beschermen. Daarvoor krijgen vijf eigenaren van vijf typen panden een gratis scan. De uitkomsten van de scans worden gedeeld met andere eigenaren. 

De bijeenkomst vindt plaats op dinsdagavond 2 juni om 19.30 uur in het stadskantoor op de Spuiboulevard.

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...