Dordrecht, Netherlands

Bijeenkomst over werkzaamheden Wantijbrug

Rijkswaterstaat houdt binnenkort informatiebijeenkomsten voor inwoners en ondernemers uit Papendrecht en Dordrecht, over de ingrijpende werkzaamheden aan de Wantijbrug.
Dennis Koorevaar | 22 november 2019 10:44 | Aangepast op 22 november 2019 10:44
De brug in de N3 is in slechte staat. Daarom gaat de brug vanaf 20 januari dicht voor renovatie. Ruim twee maanden lang kan dan geen auto of vrachtwagen over de Wantijbrug. Voetgangers, fietsers en het openbaar vervoer mag er nog wel overheen.

De verwachting is dat er door de werkzaamheden forse verkeershinder zal ontstaan in de regio.

De informatiebijeenkomsten zijn begin december. Op 10 december kan men terecht in het gemeentehuis van Papendrecht. Een dag later is Dordrecht aan de beurt.

Lees ook

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...