gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijna 1700 euro voor Sportclub Redo

632d6858f3c7029a65d766b8e4027c5c

In 2018 spaarde de Specavers-winkels voor Sportclub Redo. Deze week heeft het winkelteam de cheque van bijna 1700 euro overhandigd aan de sportclub.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Specsaver-winkels uit Dordrecht sparen ieder jaar voor één lokaal goed doel in Dordrecht en een nationaal doel. Bij elke aankoop van een montuur of hoortoestel zetten de winkels een gedeelte van de prijs opzij voor hun gekozen fonds. In 2018 was dat voor Sportclub Redo en voor het nationale doel het Oogfonds.

Het Specavers-winkelteam is erg betrokken bij de locale gemeenschap en dat zetten ze graag om in actie. Hierom is Stichting Specsavers Steunt in 2010 het leven in geroepen en sinds dien word de actie elk jaar uitgevoerd.

Foto: Specsavers Dordrecht

Lees ook

nacbredacamera

Middenstip gestolen en vuurwerk in uitvak in aanloop naar wedstrijd FC Dordrecht-NAC Breda

De middenstip van het hoofdveld van FC Dordrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag ontvreemd. Ook is vuurwerk aangetroffen in het uitvak van het stadion, meldt de Dordtse club aan deze streekomroep.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

politie 01

Jongeren uit Zwijndrecht opgepakt na onrust in Den Haag

De politie heeft afgelopen weekend jongeren uit onder meer Zwijndrecht opgepakt in het centrum van Den Haag. De politie was daar zaterdag in groten getale aanwezig vanwege een oproep om winkels in de binnenstad te plunderen. Uiteindelijk zijn 34 mensen aangehouden.

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.