Dordrecht, Netherlands

Bijna 1700 euro voor Sportclub Redo

In 2018 spaarde de Specavers-winkels voor Sportclub Redo. Deze week heeft het winkelteam de cheque van bijna 1700 euro overhandigd aan de sportclub.
Petra Scheurwater | 8 februari 2019 18:38 | Aangepast op 8 februari 2019 18:38
Specsaver-winkels uit Dordrecht sparen ieder jaar voor één lokaal goed doel in Dordrecht en een nationaal doel. Bij elke aankoop van een montuur of hoortoestel zetten de winkels een gedeelte van de prijs opzij voor hun gekozen fonds. In 2018 was dat voor Sportclub Redo en voor het nationale doel het Oogfonds.

Het Specavers-winkelteam is erg betrokken bij de locale gemeenschap en dat zetten ze graag om in actie. Hierom is Stichting Specsavers Steunt in 2010 het leven in geroepen en sinds dien word de actie elk jaar uitgevoerd.

Foto: Specsavers Dordrecht

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...