gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijzonder cultuurnachtprogramma Kunstmin

Voor de eerste Dordtse cultuurnacht heeft Kunstmin een bijzonder programma opgezet. Daarvoor wordt samengewerkt met de bibliotheek en het Bachfestival.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het was al bekend dat Marjolijn Meijers en Jan Rot in de kleine zaal hun muzikale voorstelling An + Jan Vakantiealbum zouden spelen. Dat gebeurt om 22.00 uur. Maar vanaf 22.30 uur begint het onderdeel ‘In gesprek met je vooroordeel’. Daarbij kan doorlopend één op één op verschillende plekken een gesprek worden aangegaan met bijvoorbeeld een non, een imam of een transgender. Daarvoor is samenwerking gezocht met de Bibliotheek AanZet.

Tenslotte begint om 22.30 uur een concert op het toneel van de Grote Zaal i.s.m. het Bachfestival. Bezoekers nemen daar plaats tegenover slagwerker en componist Arnold Marinissen celliste Katharina Gross. Die spelen een moderne bewerking van zes sarabandes uit de cellosuites van Bach, gecombineerd met elektronische muziek.

Kunstmin is geopend tot 01.00 uur.

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.