Dordrecht, Netherlands

Bijzondere actie in Kerstnachtdienst

Tijdens de Kerstnachtdienst in de Grote Kerk vindt dit jaar een bijzondere actie plaats. Bezoekers wordt gevraagd koffie, thee, melkpoeder en suiker mee te brengen.
Gert van der Steen | 12 december 2016 12:22 | Aangepast op 12 december 2016 12:22
Elk jaar wordt voor een maatschappelijk doel in de stad gecollecteerd. De aandacht is dit jaar gericht op het Aandachtscentrum aan de Singel. Hier kunnen mensen even rust vinden, een goed gesprek voeren en hun nood klagen. Ze kunnen daarover advies krijgen over professionele hulpverlening en in acute noodgevallen worden doorverwezen. Per jaar gaat dat om ongeveer 25.000 bezoeken.

Het Aandachtscentrum schenkt gratis koffie en thee en dat doet een forse aanslag op het budget. Daarom wordt de ca. 1000 bezoekers van de nachtdienst gevraagd een bijdrage in natura mee te nemen.

Lees ook

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Liveblog winterweer: ambulancedienst bedankt helpers en bijzonder welkom op deze school

Verschillende inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht zijn een ambulance te hulp geschoten en daar is Ambul...

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...