gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Blikseminslag in Uranuslaan

Een blikseminslag heeft de afgelopen nacht in de Uranuslaan een flinke brand veroorzaakt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De bewoner van nummer 15 lag te slapen en werd ook niet wakker toen om 23.17 uur de bliksem insloeg in de zolderverdieping van zijn huis. Hij werd uiteindelijk gewekt door buren, die inmiddels ook 112 hadden gebeld. De brandweer arriveerde met drie wagens en was tot 1.00 uur bezig met het bluswerk. De rook- en brandschade beperkte zich tot de zolderverdieping , maar de schade van 700 liter bluswater was aanzienlijk. Naastliggende panden bleven onbeschadigd en persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Wel sloegen door de inslag veel stoppen in buurt door en sneuvelden een aantal tv’s.

In de Saturnuslaan sloeg eveneens de bliksem in op nummer 6, maar de schade beperkte zich daar tot een omgevallen schoorsteen.

Lees ook

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20.00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagochtend al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.