gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bloemen plukken bij de Watertoren

5258ac95c08d9bff7d0ae0e216735db3

Zeker een paar honderd mensen plukten zaterdagmiddag bloemen bij de watertoren aan de Provinciale weg. Waar vroeger de koeien nog liepen staan nu duizenden bloemen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Tekst gaat verder onder de video:


Zeker een paar honderd mensen plukten zaterdagmiddag bloemen bij de watertoren aan de Provinciale weg. Waar vroeger de koeien liepen, staan nu duizenden bloemen. Speciaal ingezaaid voor onder andere de bijen.

De huidige eigenaren van de boerderij besloten vorig jaar het grasveld om te bouwen tot bloemenveld. Ondanks de droogte van de afgelopen weken is de bloei erg hard gegaan.

Om komend jaar weer een bloemenveld in te kunnen zaaien werd er vandaag door Groei en Bloei een plukdag georganiseerd. Tegen een kleine vergoeding kwamen complete bossen bloemen aan een nieuwe eigenaar.

Lees ook

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.