Dordrecht, Netherlands

Bloemenman John Huijgen (63) is overleden

Een van de bekendste Dordtse bloemenhandelaren is overleden. John Huigen, bekend van de Dortste weekmarkt is woensdag 21 april op 63-jarige leeftijd overleden. Dat maakte zijn familie bekend.
Fokko van der Straaten | 26 april 2021 15:40 | Aangepast op 26 april 2021 15:40
John was een bekend figuur op de markt, waar hij jaren lang met zijn moeder, Marry Huijgen, bloemen verkocht. Op Huijgen’s rouwkaart wordt daar dan ook naar verwezen: "In zijn leven stond denken en doen altijd in het teken van en voor de bloem".


Eind jaren 90 maakte de TROM, nu RTV Dordrecht, een videoportret van Huigen. Dit portret zal aanstaande donderdag in het tv-programma ‘Eilandleven’ worden uitgezonden.


Op woensdag 28 april wordt er in besloten kring afscheid genomen van Huijgen.&t=446s

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...

Let op: Brug over de Noord vanaf vanavond 16 dagen dicht

Automobilisten, fietsers en voetgangers, opgelet: de Brug over de Noord is vanaf vrijdagavond de res...

Ziekenhuis verplaatst zorg gedeeltelijk tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Vanaf 17 juli zal patiëntenzorg vaker plaatsvinden op de locaties in Sliedrecht en Zwijndrecht, meld...

‘Elke ochtend is het drama’, dus grijpt Rijkswaterstaat in op de N915

Sta jij weleens in de file voor een stoplicht op de N915? Dan ben je niet de enige. Rijkswaterstaat ...

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...