Dordrecht, Netherlands

Boek over oud-gemeenteraadslid Jabaaij

De Dordtse schrijfster Karin Giphart (de zus van Ronald Giphart) heeft een boek geschreven over haar moeder Winnie Jabaaij. Jabaaij was van 1970 tot 1978 lid van de gemeenteraad voor de PvdA.  
Marjolein Vos | 15 augustus 2016 20:19 | Aangepast op 15 augustus 2016 20:19
Ook was ze werkzaam als onderwijzeres en kinderarts-assistente. Naar aanleiding van het boek wil Giphart graag mensen ontmoeten die haar moeder gekend hebben. In het programma “Goedemorgen met Esther” op DrechtstadFM deed ze daarom een oproep.

Het eerste exemplaar van Wijnie, het familieprookje wordt op 30 september in de bibliotheek Aan Zet overhandigd aan burgemeester Arno Brok.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...